04.03.2011, Miroslav Fuks

Vrzáček ví, že je ve Varnsdorfu čeká těžký duel

Vrzáček ví, že je ve Varnsdorfu čeká těžký duelUž je to konečně tady! Fotbalisté FC Vysočina tuto neděli vybojuji první bitvu postupové války ve II. lize. Na stadiónu Slovanu Varnsdorf je výkop utkání stanoven na 14.30 hodin. Nováček II. ligy bude chtít potvrdit své výborné podzimní výsledky na domácí půdě. Co o nadcházejícím soupeři ví jihlavský kouč Josef Vrzáček?

 

Varnsdorf bezesporu náleží k největším překvapením soutěže. Vždyť do II. ligy postoupil dodatečně až z 6. místa ČFL, ale během patnácti podzimních duelů vybojoval výborných 21 bodů a přezimoval v poklidu na 10. příčce tabulky. Tým byl velice silný hlavně na svém stadiónu, kde zvítězil pouze Zlín a remízu uhrála Dukla a Vlašim. O kvalitě a houževnatosti Slovanu se naši hráči přesvědčili už na podzim, když doma na úvod sezóny vydřeli těsnou výhru 1:0 díky brance Honzy Šimáčka ze 77. minuty. I teď nás čeká nesmírně těžký duel.
Mužstvo exjihlavského kouče Aleše Křečka se opírá o nebezpečné ofenzivní hráče Procházku, Kotiše a Jordáka. Velmi dobří jsou důrazní stopeři a výborní hlavičkáři Pimpara a Ginzel.

S kterými hráči na severu Čech nemůžete počítat?
Na marodce jsou avizovaní Šimonek, Gavrić a Tomáš Kučera. Zatím s úlevami trénuje Vaculík. Naopak naplno se do tréninkového procesu zapojili Dolejš, Cihlář a Krutý. V pátek se rozhodneme, které hráče k utkání nominujeme. Jsem rád, že máme z čeho vybírat.

Dostali jste se v tomto týdnu na přírodní trávu?
Jsme rádi, že nám vedení klubu vyšlo vstříc a zajistilo dvoudenní pobyt v Nymburku. Zde jsme v úterý a ve středu absolvovali 3 tréninkové jednotky na výborných terénech a měli jsme k dispozici kvalitní regeneraci.

Neděsí vás aktuální víkendová předpověď počasí se sněžením?
Věříme, že případný sníh konání zápasu či celého ligového kola neohrozí. Na zápas se po všech stránkách soustředěně připravujeme.

  • Připomínáme, že hráče můžete povzbudit přímo do kabiny a to vzkazem ZDE!

Vzájemná ligová bilance FC Vysočina a SK Slovan Varnsdorf

- 1 utkání 1 – 0 – 0  1:0
- dosud jediný vzájemný duel proběhl na počátku podzimu loňského roku a přinesl těsnou výhru FC Vysočina 1:0 (0:0). Utkání hlavou rozhodl Jan Šimáček po rohu Petera Krutého.

 
Související
Média
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu