01.03.2011, Miroslav Fuks

Chcete kuře od hráčů? Přijďte ve středu do KFC!

Chcete kuře od hráčů? Přijďte ve středu do KFC!FC Vysočina připravil ve spolupráci s jihlavskou restaurací KFC zajímavou akci pro návštěvníky City Parku i fanoušky klubu. Ve středu 9. března si od 15:30 do 16:30 hodin nenechte ujít jedinečnou příležitost zakoupit od jihlavských fotbalistů některou z oblíbených pochoutek KFC! Role obsluhy se v klubových dresech zhostí Karol Karlík, Jan Halama, Stanislav Tecl a Tomáš Cihlář. Na místě však nebude chybět ani populární maskot Ježour a klubový stánek se suvenýry!

 

„Naše spolupráce s jihlavskou restaurací KFC bude probíhat po celou jarní část II. ligy. Návštěvníci našich domácích zápasů získají s každou zakoupenou vstupenkou či permanentkou kupón na 20% slevu při nákupu libovolného menu nebo kyblíku v KFC. Nabídka bude platná vždy týden od data příslušného utkání. Navíc už tuto středu uvítají zejména malí návštěvníci City Parku skutečnost, že jim Ježour bude rozdávat kartičky se slevou 15% na sladké menu v KFC,“ uvedl marketingový manažer FC Vysočina Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu