04.03.2011, Redakce

Druhá liga pokračuje, sledujte ji s vFotbalem

Druhá liga pokračuje, sledujte ji s vFotbalemTak a je to tady. Po dlouhé zimní přestávce začíná jarní část druhé ligy, která nám nabídne patnáct kol, a portál Vfotbal.cz bude u toho. Stejně jako na podzim, tak i na jaře vám bude přinášet preview a review ke každému druholigovému zápasu. Na daném portále také naleznete spoustu novinek, zajímavých informací, statistik a exkluzivních rozhovorů.

 

vFotbal již nyní přímo spolupracuje s řadou druholigových klubů a nadále se snaží možnosti spolupráce rozšiřovat tak, aby vám mohl přinášet ještě více zajímavostí z prostředí druhé ligy.

Facebook zpravodaj 2. ligy

Nově jsme si pro vás připravili také Facebook zpravodaj 2. ligy, se kterým budete mít informace z druhé ligy ještě blíž. Prostřednictvím facebookové stránky také budete moci pokládat otázky na hráče do exkluzivních rozhovorů či diskutovat s fanoušky dalších druholigových celků.

Neváhejte se tedy i vy přidat k již necelým osmnácti stovkám lidí sledujících zpravodaj 2. ligy.

Na závěr bych vám, našim čtenářům, chtěl poděkovat, a popřát nejen v jarní části druhé ligy příjemné počtení na serveru vFotbal.cz,

Martin Hruzík, šéfredaktor vFotbal.cz

 
Aktuálně

Vysočina otestovala hráče a na úvod přípravy podlehla Jablonci

Po roce ve Zbuzanech u Prahy znovu nastoupila druholigová Vysočina proti Jablonci. Přední celek české ligy byl v přípravné konfrontaci produktivnější a na úvod letního bloku si připsal výhru 3:0 (1:0). Vysočinu může po sympatickém výkonu mrzet řada neproměněných příležitostí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu