17.03.2011, Miroslav Fuks

Vrzáček: „Musíme být ještě více aktivní v ofenzívě“

Vrzáček: „Musíme být ještě více aktivní v ofenzívě“Vyjde to do třetice a nebo si budou muset fotbalisté FC Vysočina na svoji první jarní výhru počkat? Najde se v jihlavských řadách konečně autor první jarní trefy? Udrží defenzíva dosavadní čisté jarní konto? To jsou otázky, které si před nedělním těžkým duelem ve Znojmě kladou nejen fanoušci FC Vysočina, ale jistě i trenér Josef Vrzáček. Co ví o nadcházejícím soupeři?

 

Disponujeme poznatky z dosavadních jarních duelů Znojma. Doma proti Spartě B byli velice aktivní a vyhráli zcela zaslouženě. Na Žižkově jim první půle příliš nevyšla, ale v té druhé byli lepší, po zásluze vyrovnali a sahali po vítězné trefě. Nakonec se však paradoxně radovali domácí. Znojmo předvádí kombinační fotbal, má výborné standardní situace a opírá se o řadu kvalitních hráčů. Pilířem defenzívy je zkušený stoper Yonov, hru v záloze tvoří Lacko, nebezpeční jsou Vašíček a Kováč a hru na krajích zkvalitnil exolomoucký Kazár. Tento tým je opravdu dobře poskládán a rozhodně nás nečeká jednoduchý zápas. Znojmo hraje o záchranu a body nutně potřebuje.

Nakolik se Znojmo oproti podzimu změnilo? Je silnější?
S příchodem čtyř hráčů hostujících ze Sigmy Olomouc je tento tým oproti podzimu silnější. V zimě byl kvalitně doplněn.

V jakém zdravotním a karetním stavu je váš hráčský kádr?
Určité šrámy nás trápí, ale většina hráčů již trénuje naplno. A to včetně Lukáše Vaculíka, který by na toto utkání mohl být připraven.

Co hodláme změnit a udělat pro to, aby se tým střelecky vzchopil a dočkal se první jarní výhry?
Musíme být ještě více aktivní v ofenzívě, tudíž do útočné fáze připravujeme určité změny. Na druhou stranu nechceme vše zavrhnout, neboť proti Dukle jsme podali velice dobrý výkon a máme na čem stavět.

  • připomínáme, že hráče můžete povzbudit přímo do kabiny a to vzkazem ZDE!

Vzájemná ligová bilance 1.SC Znojmo a FC Vysočina

- 1 utkání 0 – 0 – 1  0:2
- dosud jediný vzájemný duel proběhl 13. srpna loňského roku a přinesl přesvědčivou výhru FC Vysočina 2:0 (2:0). V první půli skórovali Radek Görner a Peter Krutý.

 
Související
Aktuálně

Kučera: Tým šel za otočením zápasu a tříbodovým ziskem

Netradiční velikonoční ligový zápas nabídl před televizními kamerami za krásného počasí zajímavou podívanou, tři branky, dobrou diváckou kulisu a hlavně další důležité vítězství FC Vysočina. Jak pondělní klání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY viděli jeho aktéři? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu