28.03.2011, Radek Nápravník

Přípravka A veze zlato z Hradce Králové

Přípravka A veze zlato z Hradce KrálovéStarší přípravka „A“ FC Vysočina zakončila halovou zimní přípravu velmi úspěšnou tečkou na turnaji v Hradci Králové. Na něm dokázali zvítězit a do Jihlavy přivezli pohár z tohoto tradičně velmi dobře obsazeného halového turnaje. V celém klání čtyřikrát zvítězili a jednou remizovali.

 

Naše přípravka zde postupně zdolala celky Slovanu Havlíčkův Brod, Tatranu Hostinného a FC Olympie Hradec Králové. Z utkání s AFK Chrudim, které se herně příliš nevydařilo, vydolovali kluci pouze remízový bod. Do rozhodujícího zápasu s FC Hradec Králové kluci nevstoupili příliš úspěšně a vlastními chybami již prohrávali 0:2. Po naší vstřelené brance, která znamenala snížení stavu, nastal obrat v utkání a kluci se začali stále více prosazovat, kontrolovat hru a vyústěním byly další tři branky v síti soupeře. Výsledkem bylo první místo a velkým pohár za vítězství!

 
Aktuálně

Netradičně na Velikonoce vyzveme Třinec

Vpravdě netradiční termín a čas nabízí z hlediska FC Vysočina plán 24. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jihlavský tým nastoupí do domácího duelu proti Třinci na Velikonoční pondělí 22. dubna už od 13:30 hodin. Jihlavský klub si je vědom důležitosti zápasu a podpory fanoušků, tudíž přichází s výhodnou nabídkou pro celé rodiny – vstup ZDARMA pro děti a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu