06.06.2005, Redakce

Využijte předprodeje na historický zápas!

Klíčové utkání a z historického pohledu jedinečné utkání 30. kola II. ligy ČMFS mezi FC Vysočina Jihlava a SK Hanácká Slavia Kroměříž bude sehráno již ve čtvrtek 9. června od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici. O předehrání celého kola rozhodlo grémium druholigových klubů.

 
Zde přinášíme důležité informace pro fanoušky chystající se na tento atraktivní duel:

Vstupné? Zůstane zachováno v jednotné výši 30,- Kč. Děti do 10ti let mají na stadión vstup zdarma. Vstupenky nejsou rozlišeny k stání či sezení, tato volba je zcela na příchozím divákovi.

Předprodej vstupenek? Bude probíhat v hlavní pokladně stadiónu v Jiráskově ulici ve středu 8. června od 15:00 do 16:30 hodin. Do prodeje bude dáno pouze 4.000 vstupenek, protože stávající stadión větší návštěvu není schopen pojmout. Při očekávaném obrovském zájmu o tento duel proto doporučujeme využít tohoto předprodeje!

Bezpečnost? Na stadiónu budou platit přísná bezpečnostní opatření. Nebudou na něj vpuštěni podnapilé osoby a osoby přenášející pyrotechniku. Příjezd hostujících fanoušků se neočekává.

Příchod na stadión? Brány stadiónu a pokladny se otevřou v 15:00 hodin. V provozu budou čtyři pokladny - u hlavních vchodu, ve směru od krytého bazénu a dvě ve směru od ZŠ Rošického. Žádáme diváky o příchod na stadion v dostatečném předstihu, aby se tak vyhnuly předzápasovým frontám a bez problémů stihli začátek utkání.

Parkování? Během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení, tudíž prosíme fanoušky, aby k parkování využili prostoru vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici. Nebo využili větších jihlavských parkovišť v širším okolí stadiónu a následně se ke stadiónu vypravili hromadnou dopravou či pešky.

 
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu