02.06.2011, Miroslav Fuks

Vysočina chce vytěžit maximum možných bodů

Vysočina chce vytěžit maximum možných bodůFotbalisty FC Vysočina v sobotu od 18 hodin čeká poslední utkání na půdě soupeře v aktuálním ročníku II. ligy. Představí se na půdě největšího překvapení podzimní části – FC Graffin Vlašim. Ve hře bude hodně, neboť domácí mají stále ještě možnost vybojovat 3. příčku tabulky. Zvítězit však musí i Vysočina, neboť jedině tak udrží teoretickou šanci na postup.

 

„Do konce ročníku zbývají dva zápasy a naší povinností je vytěžit z nich maximum možných bodů. Naše postupová šance je nyní bohužel spíše v teoretické rovině, my ji však chceme i nadále živit. K tomu však ve Vlašimi potřebujeme zvítězit. Čeká nás silný protivník, jehož předností je útočná fáze. Hráči Strnad, Bálek, Tafat, Nádeníček, Dropa či Kotyza hovoří za vše. Vlašim bezesporu náleží ke špičce aktuálního ročníku II. ligy. Ostatně jsme se o tom přesvědčili ve vzájemném podzimním utkání, které bylo oboustranně velice kvalitní,“ řekl k nadcházejícímu utkání trenér Josef Vrzáček.

Ten v závěru ročníku počítá ztráty. Zranění jsou obránci Michal Veselý a Petr Tlustý, ofenzivní záložník Tomáš Kučera, na soustředění slovenské reprezentace U-21 odjel útočník Arnold Šimonek a do konce aktuálního ročníku je vykartován za 8 žlutých karet záložník Jan Kopic.

Ve Vlašimi, stejně jako v Jihlavě, nepanuje s průběhem jara velká spokojenost. Tým utrpěl hned několik porážek, které příliš nepotěšily jak klubové vedení, tak i věrné fanoušky Graffinu. Bez těchto ztrát mohla Vlašim reálně usilovat o 2. postupovou příčku. Nyní jí se ziskem 42 bodů náleží 6. pozice tabulky.

Podzimní vzájemný duel přinesla zápas výborné úrovně a převahu Jihlavy. Ta byla korunována fantastickou brankou Filipa Dorta z 33. minuty. Tento zápas byl premiérou trenéra Josefa Vrzáčka na jihlavské lavičce a připsal si v ní první tři body za cennou výhru 1:0.

Vzájemná ligová bilance FC Graffin Vlašim a FC Vysočina Jihlava

- 3 utkání  3 – 0 – 0  5 : 0

 
Související
Aktuálně

Vysočina dnes vykročila do letní přípravy

Fotbalisté FC Vysočina dnes vykročili do letního přípravného drilu. Trenérovi Radimu Kučerovi se hlásili všichni avizovaní hráči, kteří hned na úvod v letním parnu dostali díky dvoufázovému tréninku pořádně do těla. Scházeli pouze odchovanec Radek Matulka, kterého bohužel čeká operační zákrok na kolenu, a též Mohamed Tijani, jenž se po dovolené k... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu