10.06.2005, Redakce

Výzva FC Vysočina podnikatelům: „Postupte s námi do I. ligy!“

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava ve čtvrtek 9. června dokonali jednu z největších sportovních senzací letošního roku a dosáhli z pohledu celého regionu historického postupu do nejvyšší fotbalové soutěže Gambrinus ligy.

 
Tento ojedinělý úspěch jedinečným způsobem zviditelnil nejen město Jihlava, ale i celý kraj. Zároveň sjednotil obyvatele ze šech koutů Vysočiny a vytvořil nové vzory pro naši mládež.

Dosud nepoznaný vstup mezi elitní českou fotbalovou společnost představuje obrovskou šanci pro fotbalový národ Vysočiny, volené zástupce veřejné správy a též i pro Vás, podnikatelské subjekty z celého regionu.

Vzhledem k blížícímu se termínu podání závazné přihlášky do soutěže si Vás touto cestou dovoluji oslovit s nabídkou spolupráce, podpory a reklamního zviditelnění prostřednictvím našeho klubu. Vždyť první liga v Jihlavě může startovat již za pouhých šedesát dní! Nepromarněte tuto jedinečnou a možná neopakovatelnou šanci postoupit s námi do Gambrinus ligy!

Pokud Vás tato výzvu zaujala a máte chuť svým dílem přispět k důstojnému působení reprezentanta Vysočiny mezi českou elitou, tak přijměte nabídku k setkání představitelů našeho klubu s regionálními podnikateli. Tato netradiční schůzka proběhne v pondělí 20. června od 16:00 hodin ve V.I.P. prostorách klubu na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Případně, prosím, kontaktujte marketingového manažera klubu Miroslava Fukse (tel.: 607 628 868, e-mail: fuks@psj.cz).

Děkuji za pozornost.

Se srdečným pozdravem

Ing. Zdeněk Tulis

předseda představenstva a ředitel FC Vysočina Jihlava, a.s.

 
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu