12.06.2005, Redakce

Sezóna 2004/05 - pět postupů z pěti možných!

Sobotní záchrana dorostu v nejvyšší soutěži udělala skvělou tečku za z pohledu FC Vysočina naprosto fenomenální a pravděpodobně již neopakovatelnou sezónou. Vždyť z pěti možných postupů v žákovských a dorosteneckých soutěžích jihlavské týmy dosáhly na všechny!

 
V dospělé kategorii jistě není třeba připomínat senzační postup "A" týmu do Gambrinus ligy a již dlouho dopředu avizovaný krok juniorky do MSFL.

Dorostenecký "A" tým z nejvyšší soutěže logicky neměl kam postoupit a proto je jeho záchrana velice cenná. Vůbec poprvé v historii tak první dorostenecké týmy FC Vysočina či FC PSJ udržely extraligu dva roky po sobě. O soutěž výše budou v sezóně 2005/06 hrát dorostenecká "béčka", která z divize postupují do II. ligy, tedy MSDL.

Žákovská nejvyšší soutěž bude mít v příští sezóně novou kvalitnější podobu a právě do nově vytvořené společné MSŽL "áčka" FC Vysočina postoupila. A aby toho nebylo málo, tak z krajské soutěže do nově vytvořené divize jdou i záložní žákovské týmy!

Sezóna 2004/05 se bezesporu zapsala zlatým písmem do historie fotbalu v celém kraji, neboť tyto úspěchy jsou výsledkem poctivé fotbalové práce celé Vysočiny!

 
Aktuálně

Vstupenky na Zápas podzimu proti Pardubicím! Brzkým nákupem ušetříte!

FC Vysočina se chytá na Zápas podzimu! Na svém stadiónu v pátek 25. října od 18:00 hodin přivítá lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Pardubice! Přijďte svůj tým v důležité bitvě povzbudit a udržet ho na domácí vítězné vlně! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu