08.07.2011, Miroslav Fuks

Vysočinu na závěr soustředění podpořila Martina Sáblíková

Vysočinu na závěr soustředění podpořila Martina SáblíkováV poslední den soustředění v Hotelu SKI u Nového Města na Moravě se fotbalisté FC Vysočina dočkali zajímavého zpestření. Zatímco jihlavský mančaft své kondiční soustředění končil, tak svůj tréninkový blok v krásném novoměstském areálu začínal rychlobruslařský NOVIS Team. Nic tak nebránilo setkání a společné fotografii fotbalistů s olympijskou vítězkou Martinou Sáblíkovou a jejími kolegyněmi Andreou Jirků a Karolínou Erbanovou.

 

„Martina Sáblíková je obrovská bojovnice, má skvělou tréninkovou morálku a je to vítězný typ. Stejné vlastnosti budeme v nadcházející velmi těžké sezóně nutně potřebovat. Jinak nebudeme schopní naplnit naše vysoké cíle. Byl bych strašně rád, kdyby naše sportovní setkání přeneslo podobný vítězný a bojovný duch i do naší kabiny,“ zdůraznil jihlavský trenér Roman Pivarník.

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu