08.07.2011, Miroslav Fuks

Vysočinu na závěr soustředění podpořila Martina Sáblíková

Vysočinu na závěr soustředění podpořila Martina SáblíkováV poslední den soustředění v Hotelu SKI u Nového Města na Moravě se fotbalisté FC Vysočina dočkali zajímavého zpestření. Zatímco jihlavský mančaft své kondiční soustředění končil, tak svůj tréninkový blok v krásném novoměstském areálu začínal rychlobruslařský NOVIS Team. Nic tak nebránilo setkání a společné fotografii fotbalistů s olympijskou vítězkou Martinou Sáblíkovou a jejími kolegyněmi Andreou Jirků a Karolínou Erbanovou.

 

„Martina Sáblíková je obrovská bojovnice, má skvělou tréninkovou morálku a je to vítězný typ. Stejné vlastnosti budeme v nadcházející velmi těžké sezóně nutně potřebovat. Jinak nebudeme schopní naplnit naše vysoké cíle. Byl bych strašně rád, kdyby naše sportovní setkání přeneslo podobný vítězný a bojovný duch i do naší kabiny,“ zdůraznil jihlavský trenér Roman Pivarník.

 
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu