01.08.2011, Miroslav Fuks

Tým U-15 vítězně na turnaji v Havlíčkově Brodu

Tým U-15 vítězně na turnaji v Havlíčkově BroduStarší žáci „A“ FC Vysočina (ročník 1997 – U15) se v termínu 30. a 31. července zúčastnili dvoudenní turnaje v Havlíčkově Brodě „O pohár města Havlíčkův Brod – Tománkův memoriál.“ Během něj nenašli přemožitele a zaslouženě v něm zvítězili.

 

Turnaj byl rozlosován do dvou základních skupin po pěti týmech. Náš tým byl ve skupině společně s Trnavou (Slovenská Republika), Motorletem Praha, Velkým Meziříčím a Spartou Brno. Tuto skupinu naši chlapci vyhráli bez obdrženého gólu, když celkově soupeřům vstřelili patnáct branek.

Výsledky základní skupiny (hrálo se 2 x 18 minut):
FC VYSOČINA Jihlava – FK Lokomitova Trnava 5:0 (branky: Šimončič 3, Klíma, Pokorný)
FC VYSOČINA Jihlava – Motorlet Praha 2:0 (branky: Klíma 2)
FC VYSOČINA Jihlava – FC Velké Meziříčí 3:0 (branky: Šimončič 2, Klíma)
FC VYSOČINA Jihlava – Sparta Brno 5:0 (branky: Klíma, Látera, Novotný, Šimončič, Vitásek)

V semifinále se naši hráči utkali s Duklou Praha, která skončila ve své skupině druhá za Zlínem.
Výsledek semifinále (hrálo se 2 x 20 minut):
FC VYSOČINA Jihlava – Dukla Praha 2:0 (branky: Klíma, Kolčava).
Z druhé semifinálové dvojice (Lokomotiva Trnava – Zlín) postoupila do finále Trnava, která vyhrála 2:1.

Finále (hrálo se 2 x 20 minut):
FC VYSOČINA Jihlava – FK Lokomotiva Trnava 2:1 (branky: Novotný, Klíma)

Hodnocení turnaje trenéra Kamila Průši: „Velmi dobře zorganizovaný turnaj jsme zaslouženě vyhráli. Naši hráči potvrdili vrůstající výkonnost. Z šesti utkání jsme vstřelili devatenáct gólů. Jedinou inkasovanou branku jsme obdrželi z pokutového kopu až ve finále. Musím hráče ocenit za předvedené výkony a zároveň za skvělé vystupování, chování a vzornou reprezentaci našeho oddílu během celého turnaje. Jiří Klíma se stal nejlepším střelcem turnaje, což je rovněž potěšující. Jedinou „kaňkou“ uplynulého víkendu je zranění našeho brankáře Tomáše Pokorného, který s otřesem mozku leží v nemocnici v Havlíčkově Brodě. Bohužel zranění k fotbalu patří. Přeji mu brzké uzdravení. Závěrem chci poděkovat pořadateli turnaje za bezchybnou organizaci v obtížných klimatických podmínkách!“

 
Aktuálně

U17: Bod z Liberce

Jihlavští mladší dorostenci nedokázali v druhém poločase dokonat obrat proti svému sokovi v tabulce Slovanu Liberec a odváží si tak bod po remíze 2:2 (2:2). Za Vysočinu nejprve skóroval v 29. minutě Tomáš Vambera a poté ještě v prvním poločase vyrovnával Radek Palán. Dorostenci se tak i nadále nachází na 13. příčce tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Zbrojovka Brno
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu