21.06.2005, Redakce

FC Vysočina je umožněno odehrát podzim doma!

Na základě posouzení materiálů předložených FC Vysočina Jihlava k naplnění licenčního manuálu pro účast v Gambrinus lize v sezóně 2005/06 a na základě garancí od Města Jihlavy a Kraje Vysočina se FC Vysočina pro příští sezónu přihlašuje do nejvyšší soutěže!

 
Požadavkem ČMFS je, že klub bude v podzimní části postupně naplňovat regule stanovené v projektu Stadióny 2003. Nejpozději pak při úvodním jarním domácím zápase musí stadión FC Vysočina naplnit 2 základní podmínky, kterými jsou instalace umělého osvětlení a kapacita stadiónu ve výši 4.000 krytých míst k sezení.

Do této doby klub může za zvýšených bezpečnostních opatření využívat stávající stadión v Jiráskově ulici s kapacitou cca 3.500 diváků. Přispělo k tomu velmi dobré organizační a bezpečnostní zvládnutí posledních domácích duelů ve II. lize.

 
Aktuálně

Červení v mrazivém sobotním dopoledni porazili žluté

Fotbalisté FC Vysočina završili první týden zimní přípravy tréninkovým modelovým duelem červených proti žlutým. Červení, za něž nastoupilo více zkušených hráčů, v duelu hraném 2 x 30 minut zvítězili 2:1 (1:0), když dvě branky zaznamenal novic Jakub Selnar. Za poražené se trefil Justin Araujo-Wilson. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu