19.08.2011, Miroslav Fuks

Muris Mešanović přestupuje do FC Vysočina!

Muris Mešanović přestupuje do FC Vysočina!FC Vysočina vítá staronovou posilu útoku! Potřetí do řad jihlavského klubu přichází bosenský reprezentant do 21 let Muris Mešanović (nar. 6.7.1990). Po dvou hostováních z FK BAUMIT Jablonec nyní do klubu přestupuje, přičemž se žlutomodrým barvám upsal na tři roky! Už dnes bude připraven nastoupit v domácím duelu proti Ústí nad Labem.

 

K čerstvému přírůstku do řad FC Vysočina se vyjádřil klubový předseda představenstva Ing. Jiří Pech: „Těší mne, že jsme dnešním dnem dotáhli do zdárného konce naši dlouhodobou snahu o Mešanovićův přestup, kterou jsme zahájili už během jeho prvního jihlavského hostování. Přichází k nám charakterově silný a velmi pracovitý fotbalista, který chce za Jihlavu hrát a pomoci jí k úspěchu. Bezesporu zvýší naši kvalitu a konkurenci v útoku.“

„Jsem velmi rád, že Jihlava o mne projevila velký zájem, který byl stejný i z mé strany. Přestup na Vysočinu vnímám jako nový začátek a velkou výzvu. Na pět let v Jablonci budu vzpomínat strašně rád, jen mne mrzí, že jsem nikdy nedostal šanci nastoupit v nejvyšší soutěži. Takový však už je fotbal. Nyní se těším na Jihlavu, nového trenéra a staronové spoluhráče. Doufám, že dosáhneme dlouhodobého jihlavského cíle a já se tak na Vysočině dočkám prvoligových startů,“ řekl dnes ke svému přestupu Muris Mešanović.

Příchod nového útočníka vítá i trenér Roman Pivarník: „Na Mešanovićův příchod jsme dlouho čekali a intenzivně jsme na něm pracovali. Jsme rádi, že se ho podařilo dotáhnout do zdárného přestupového konce. Murisovou výhodou je skutečnost, že je v Jihlavě adaptovaný a při předchozích působeních se mu zde střelecky dařilo. Jsem přesvědčen, že mu bude vyhovovat naše hra na dva útočníky a doufám, že nám na hřišti svými výkony a góly pomůže.“

Mešanović je odchovancem bosenské Fotbalové školy Bubamara a poté působil v klubu FK Radnik. Odtud  v roce 2006 zamířil do Jablonce. Už v lednu 2008 byl zařazen do ligového kádru Jablonce, ovšem startu v Gambrinus lize se nikdy nedočkal. Poslední pokus o prosazení se v jabloneckém dresu absolvoval v aktuální letní přestávce, v níž vstřelil několik branek. Na startu podzimní části soutěže však zůstalo u vysedávání na ligové či pohárové lavičce.

V Jihlavě určitě dostane příležitost k většímu fotbalovému rozletu. V barvách FC Vysočina během svých dvou hostování, která od sebe dělí zranění kolena, odehrál 27 ligových zápasů, v nichž zaznamenal úctyhodných 16 branek. Přejme mu, aby mu to za FC Vysočina střílelo i v nadcházejících třech letech!

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu