26.08.2011, Miroslav Fuks

Ve středu proti Sigmě a v neděli proti Znojmu!

Ve středu proti Sigmě a v neděli proti Znojmu!K nečekané změně dochází v nadcházejícím programu fotbalistů FC Vysočina. Sigma Olomouc oproti očekáváním trvá na úředním termínu aktuálního utkání 3. kola Ondrášovka Cupu proti Jihlavě, který se tak uskuteční už ve středu 31. srpna od 19:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici. FC Vysočina tak zároveň musí přistoupit k posunu nejbližšího domácího ligového duelu. Derby proti Znojmu se proto neuskuteční v tradiční pátek, ale až v neděli 4. září od 18:00 hodin.

 

„Do poslední chvíle jsme věřili, že se s Olomoucí domluvíme na kompromisu a nalezneme vhodný termín našeho vzájemného pohárového utkání. Bohužel, Sigma sledovala výhradně svoje zájmy a na úředním termínu trvala. Ondrášovka Cup pro Olomouc představuje s ohledem na bodový odpočet v Gambrinus lize velkou prioritu a šanci na postup do evropských pohárů. I my však chceme postoupit do dalšího kola poháru! Tento duel bereme jako velkou výzvu a šanci potěšit naše fanoušky,“ zdůraznil ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Ligový duel proti Znojmu se tak uskuteční v netradiční nedělní termín. „Snad takto potěšíme naše fanoušky, kterým páteční výkop nevyhovuje. Zároveň půjde i o zajímavé porovnání návštěvnosti obou hracích dnů,“ uvedl Tulis. Ten společně s vedením klubu rozhodl o podpoře návštěvnosti tohoto utkání. Hodinu před jeho výkopem, tedy od 17:00 hodin, z horní části Masarykova náměstí již potřetí vyrazí průvod fanoušků FC Vysočina směrem ke stadiónu. Každý jeho účastník, který dorazí v dresu, s šálou, v barvách FC Vysočina či s jiným klubovým označením, se může těšit nejen ze vstupenky na derby proti Znojmu, ale též z kupónu na odběr piva či nealko nápoje na stadiónu.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu