10.10.2011, Miroslav Fuks

Na Karvinou z okresu Pelhřimov zdarma!

Na Karvinou z okresu Pelhřimov zdarma!Není čas na oslavy. Po velmi důležitém vítězství je třeba rychle se vrátit zpět na zem, protože před fotbalisty FC Vysočina je opět těžký duel. V pátek 14. října je čeká další postupový aspirant – MFK OKD Karviná. Atraktivní duel slibuje zajímavou diváckou kulisu, kterou by mohli vítanou měrou rozšířit fotbaloví fanoušci z Pelhřimovska. Pro ně totiž bude nadcházející domácí duel FC Vysočina ZDARMA!

 

Ke vstupu na stadión a bezplatnému získání místenkové vstupenky stačí obyvatelům okresu Pelhřimov u pokladny stadiónu v Jiráskově ulici předložit občanský průkaz s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. Doplňte, že v tomto ročníku už této výhody mohli využít diváci z Třebíčska. V průběhu celého ročníku se samozřejmě dostane i na další regiony kraje Vysočina a navíc i na obyvatele Jindřichohradecka.

„Pevně věříme, že současné příznivé výsledky a kvalitní výkony spolu se silným protivníkem do ochozů našeho stadiónu přilákají hojnou diváckou kulisu. Tu navíc rozšíří zhruba stovka studentů středních stavebních průmyslových škol z Třebíče a Havlíčkova Brodu. Ti se totiž zapojili do společného projektu akciové společnosti PSJ a fotbalového klubu FC VYSOČINA JIHLAVA nazvaného "Stavaři fandí FC Vysočina!". Jeho záměrem je přiblížení nestavebních a sponzorských aktivit PSJ, avšak současně chceme dát školám možnost využít nový motivační nástroj směrem ke studentům. Akci samozřejmě vnímáme též jako možnost popularizace fotbalu, potažmo FC Vysočina. Pro přihlášené studenty je v rámci zápasu připraven netradiční program a řada výhod včetně vstupu do VIP zázemí klubu či zapojení do poločasové divácké soutěže,“ uvedl tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu