02.12.2011, Miroslav Fuks

Žáci si užili fotbálek proti „áčku“!

Žáci si užili fotbálek proti „áčku“!Před rokem společně mrzli na umělé trávě, ovšem letos byli v teple. Hráči dospělého „áčka“ si v pátek 2. prosince na fotbálek proti všem čtyřem žákovským celkům FC Vysočina vyhradili hned dvě hodiny a zvolili mnohem příjemnější prostředí – sportovní halu v ulici Evžena Rošického.

 

Jihlavští talenti a budoucí aspiranti žlutého dresu se předvedli v nejlepším světle. Halový match si užili se vším všudy a nebáli se proti svým vzorům vyzkoušet parádičky nebo zajímavé kombinace. Především si však z této netradiční konfrontace odnesli příjemný zážitek a cenné zkušenosti, které se jim mohou hodit už v tomto zimní období v rámci halových turnajů.

Spokojen byl i trenér Pivarník: „Jsem velmi rád, že taková akce proběhla a má už v tomto klubu tradici. Posiluje klubovou pospolitost a vytváří pro odchovance klubu tolik potřebné vzory. Pro nás určitě šlo o zajímavé zpestření tréninkového bloku po skončení sezóny a ty dvě hodinky halového fotbálku byly docela intenzivní. Hned několik hráčů však nebylo k dispozici, neboť si léčí drobné šrámy. Navíc většina cizinců už zamířila domů, kde se udržují v kondici dle individuálních plánů.“

  • rozsáhlou fotogalerii z této vydařené akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu