17.12.2011, Miroslav Fuks

Tým FCV zvítězil na Gaseco Cupu

Tým FCV zvítězil na Gaseco CupuDevatenáctý ročník nejlépe obsazeného halového turnaje v Jihlavě skončil vítězstvím výběru FCV! Tým kombinující legendy FC Vysočina se stávajícími hráči zvítězil na JP Gaseco Cupu, když v posledním duelu turnaje zdolali Empo Jemnice 3:2.

 

Tým FCV složil a vedl klubový sekretář Petr Šilhán, jenž se musel vyrovnat hned s několika omluvenkami. Nakonec dal dohromady sestavu s brankářem Uvarenkem a hráči v poli Tlustým, Kadlecem, Hekerlem, Cahou, Kaplanem, Lovětínským, Kosakem a Dolejšem. Jejich cestu za prvenstvím, které tento tým poprvé vybojoval v roce 2009, notně zkomplikovala porážka s celkem 1. FC Labem-Furt Hradec Králové. Za něj krom Slámy, Šmardy nebo Podhajského nastoupil i jablonecký Karel Piták. Turnaj šesti týmů hraný systémem „každý s každým“ však přinesl hned dvě zaváhání ze strany hradeckého celku a tak se naplnila předpokládání organizátorů. Ti totiž na samotný závěr klání naplánovali duel FCV vs. Empo Jemnice. „Jemničtí“ disponovali pod vedeném brněnského útočníka Šamánka silným týmem s T.Doškem, Králem, Pernicou nebo Folprechtem. V posledním utkání proti FCV jim stačila remíza, vedli 1:0, ovšem jejich ofenzivně laděný mančaft se nakonec musel sklonit před jihlavskými hráči v poměru 3:2.

Na kvalitním turnaji, který celý probíhal v uvolněné a pohodové atmosféře, se představilo množství fotbalistů, kteří prošli FC Vysočina anebo nyní nastupují za dorost či juniorku. V hledišti pak nechyběla celá řada bývalých hráčů Spartaku Jihlava.

  • fotografie z turnaje najdete ZDE

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu