12.01.2012, Miroslav Fuks

Záložník Petr Dolejš přestoupil do Teplic

Záložník Petr Dolejš přestoupil do TeplicKrajní záložník Petr Dolejš se rozhodl pro změnu dresu. V průběhu podzimu odmítl nabídku na prodloužení smlouvy v FC Vysočina a půl roku před koncem jihlavského kontraktu využil lasa prvoligových Teplic. Kluby se dohodly na jeho přestupu a Dolejš na severu Čech podepsal novou smlouvu. K týmu trenéra Petra Rady se připojil v úterý na kondičním soustředění v německém Altenbergu.

 

„Petru Dolejšovi jsme během podzimu předložili nabídku na prodloužení kontraktu. Tu zvažoval, ovšem nakonec dal přednost lukrativnější smlouvě v Teplicích. Následně nás požádal o předčasné uvolnění z Jihlavy, aby na sever Čech mohl zamířit už v zimě. S vedením Teplic jsme po několika jednáních nalezli společnou řeč. Petr dostává velkou šanci v Gambrinus lize a my mu v ní přejeme hodně štěstí,“ uvedl k Dolejšově přestupu Josef Jinoch, sportovní manažer FC Vysočina.

Pětadvacetiletý Dolejš do Jihlavy přestoupil v lednu 2008 z Českých Budějovic. S fotbalem začínal v Mirovicích a následně působil v Písku. V roce 2008 přestoupil do Českých Budějovic, kde v průběhu 2 prvoligových sezón zasáhl do 19 zápasů. Mnohem více na sebe upozornil při druholigových angažmá v Čáslavi a FC Vysočina. V jihlavském dresu nastoupil do 52 zápasů ve II. lize a vstřelil 6 branek. Uplynulý podzim však z jeho pohledu nebyl nejvydařenější. Postupně ztratil stabilní místo v základní sestavě a v deseti startech stihl jen 631 minut, tedy necelých 44 % možné podzimní minutáže.

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu