01.02.2012, Miroslav Fuks

Vacek a Kryštůfek se připravují s „áčkem“

Vacek a Kryštůfek se připravují s „áčkem“Přelom ledna a února přinesl v kádrech dospělých týmů FC Vysočina změny. Výkony ve finále Tipsport ligy do prvního týmu posunuly záložníka Davida Vacka (nar. 27.10.1991) a obránce Lukáše Kryštůfka (nar. 15.8.1992). Naopak byl ukončen test varnsdorfského záložníka Roberta Matějova a do juniorky byl přeřazen defenzivní hráč Jiří Fadrný.

 

Nejsou to však jediné změny, neboť několik kmenových hráčů FC Vysočina se do klubu vrátilo anebo zamířilo na hostování. Do juniorky se ze zkoušky ve Varnsdorfu vrátil levý obránce Jan Dobrovolný a s „béčkem" se připravuje i zkušený stoper Jan Šimáček. Ten podzimní sezónu strávil na hostování v HFK Olomouc a očekávalo se, že v Holici absolvuje i jaro. Aktuálně je však zpátky v Jihlavě a nelze vyloučit jeho hostování v jiném klubu.

V druholigovém Varnsdorfu naopak uspěl urostlý stoper Petr Filip, který zde na jaře bude formou hostování sbírat cenné zkušenosti.

Krajní záložník Robin Demeter po zkoušce ve Znojmě zamířil za koučem Lubošem Urbanem do Vlašimi a zde uspěl! Na jaře zde vytvoří jihlavskou enklávu společně s dalším záložníkem Janem Kosakem.

Doplňme, že se gólman Jan Procházka nyní připravuje s třetiligovou juniorkou a jeho vrstevník a brankářský kolega Martin Matiášek usiluje o angažmá v FK Kunice hrajícím ČFL. Záložník Jan Leligdon jarní sezónu pravděpodobně stráví v divizním Pelhřimově.

 
Aktuálně

Křivánek, Matulka a Martin Pavlík míři na hostování v MSFL

Trojice perspektivních odchovanců Akademie FC Vysočina míří na podzimní hostování v MSFL. Cenné zkušenosti v třetiligových duelech budou sbírat krajní obránce či záložník Martin Pavlík (roč. 1999) ve Velkém Meziříčí, křídelník nebo útočník Radek Křivánek (roč. 2000) ve Vyškově a také křídelník Radek Matulka (roč. 1999), jenž pokračuje v působení v... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu