27.03.2012, Miroslav Fuks

Vysočina vyrazila na Okresní přebor!

Vysočina vyrazila na Okresní přebor!Největší sál jihlavského multikina Cinestar byl v úterý podvečer zaplněn fanoušky Okresního přeboru! FC Vysočina dostal díky spolupráci se Cinestarem jedinečnou možnost zhlédnout v předpremiéře tento stejnojmenný film vycházející z populárního seriálu. Tato komedie v českých kinech startuje ve čtvrtek 29. března s podtitulem Poslední zápas Pepíka Hnátka.

 

Ve filmu v hlavní roli exceluje Miroslav Krobot a nechybí v něm žádná z populárních postav seriálu v čele s Jirkou Luňákem, Jardou Kuželem a Ádou Větvičkou. Nenechali si ho ujít členové vedení klubu, reklamní a obchodní partneři klubu, zaměstnanci, trenéři mládeže, hráči a realizační tým „áčka“, juniorky, ženského týmu a dorosteneckých výběrů U-19 a U-18. Pozvánku obdrželi i registrovaní členové Fanklubu.

„Seriál jsem neměl možnost příliš sledovat, ale film mne nadchl. Opravdu jsem se skvěle pobavil. Tento týden je pro náš tým hodně psychicky náročný a proto jsem rád, že jsme dostali tuto možnost trochu se odreagovat, pobavit a přijít na jiné myšlenky,“ řekl po předpremiéře Okresního přeboru trenér Roman Pivarník a s úsměvem dodal: „Seriál budu muset zpětně nastudovat!“

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Spartu Praha!

Ve středu do Jihlavy přijede Sparta! Nenechte si ujít atraktivní pohárovou bitvu FC Vysočina proti slavnému letenskému celku! Duel MOL Cupu vypukne v 17 hodin a vy byste měli být u toho! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu