07.04.2012, Miroslav Fuks

Diskusní kotel v Hattricku: Tulis, Pivarník a Tecl

Diskusní kotel v Hattricku: Tulis, Pivarník a TeclBlíží se konání v pořadí druhého Diskusního kotle FC Vysočina. Uskuteční se ve čtvrtek 12. dubna od 18.30 hodin ve Sport baru Hattrick v Jihlavě za účasti útočníka Stanislava Tecla, trenéra Romana Pivarníka a ředitele klubu Zdeňka Tulise. Fanoušci klubu a zájemci o informace ze zákulisí klubu by si tuto možnost rozhodně neměli nechat ujít!

 

„Beseda naváže na první díl tohoto nepravidelného cyklu setkání, kterého se v únoru krom trenéra Pivarníka zúčastnil i brankář Jaromír Blažek a předseda představenstva Jiří Pech. I ve čtvrtek budou mít fanoušci nejen možnost pokládat hostům dotazy, ale jistě dostanou prostor i k bližšímu setkání či k žádosti o autogram. Na místě nebudou chybět ani aktuální klubové suvenýry,“ doplnil informace marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

Nově rekonstruovaný Sport bar Hattrick se nachází v obchodním areálu na Březinkách v druhém patře nad poštou. Sport bar Vás vtáhne do fanouškovského dění nejen dekorací, ale i sportovními přenosy, které můžete zhlédnout na televizorech LCD a dvou velkoplošných projekcích. Ve svém sortimentu má exkluzivní nabídku 56 značek piv a z toho je trvale k vychutnání 7 točených. Dále jsou k dispozici 3 kulečníkové stoly, šipky a fotbálek.

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu