Když mu míč letící do sítě v poslední chvíli vyhlavičkoval bránící Šoljič, bylo jihlavskému útočníkovi Stanislavu Teclovi zle. "V té chvíli bych se nejradši propadl do pekla. Ale naštěstí to nakonec tolik nemrzí," poznamenal. Náladu si totiž nakonec vylepšil gólem, který jistil jihlavské vítězství v Brně 2:0. To hosty posunulo na dosah první ligy. "Jsme v euforii. Víme, že už jsme hodně blízko," jásal Tecl.
Na druhou ligu se hrál parádní fotbal, souhlasíte?
Myslím, že se musel líbit všem. Bylo tam hodně šancí ze strany Brna i naší. Nakonec jsme měli štěstí a jsme opravdu jenom krůček od první ligy.
Čím to, že byl tak důležitý zápas tolik otevřený?
Brno potřebovalo vyhrát, my jsme sem taky nepřijeli jenom bránit a hrát na remízu. Oba týmy hrály ofenzivně a z toho pramenily šance. Nebyly to žádné náhodné akce, všechno to bylo vypracované, podle mě to byl super fotbal.
Byli jste silnější než Brno, nebo šlo o jen o to, komu se podaří vstřelit první gól?
Tento zápas byl vyloženě jenom o tom, komu to tam prvnímu spadne. Naštěstí jsme to byli my.
- kompletní podobu rozhovoru naleznete ZDE

Pokračovat na další článek: