08.08.2005, Redakce

FC Vysočina informuje veřejnost před utkáním s Příbramí

Tuto neděli 14. srpna čeká celou Vysočinu historická sportovní událost. Poprvé v historii zde bude sehráno utkání nevyšší fotbalové soutěže, ve kterém FC Vysočina od 17:00 hodin změří síly s Marilou Příbram! S tímto atraktivním zápasem samozřejmě souvisí řada organizačních opatření a doporučení ze strany FC Vysočina.

 
Předprodej vstupenek? Bude probíhat v Tipsport baru v Mrštíkově ulici v pátek 12. srpna od 15:00 do 17:00 hodin. Každý příchozí bude v předprodeji moci zakoupit pouze 5 ks vstupenek!

Vstupenky? Pro Gambrinus ligu je výše vstupného stanovena na 60,- Kč, ke které každý divák zdarma obdrží program k utkání. Děti do 10ti let mají na stadión vstup zdarma. Vstupenky jsou v prodeji pouze k stání v počtu 3.000 ks, neboť na hlavní tribunu již zbývá pouze několik permanentních vstupenek.

Permanentní vstupenky? Zbývajících cca 50 ks permanentek na hlavní tribunu je možné zakoupit ještě v tomto týdnu v kanceláři na stadiónu klubu nebo během pátečního předprodeje vstupenek.

Vstupenky do „kotle“ domácích? Na hlavní krytou tribunu jsou v prodeji pouze vstupenky do „kotle“ domácích fanoušků v sektoru D. Tyto vstupenky v ceně 60,- Kč lze zakoupit pouze v předprodeji či v pokladně „u bazénu“.

Pokladny? Brány stadiónu a pokladny se otevřou v 15:00 hodin. Pro domácí příznivce budou k dispozici 3 pokladny. Hlavní pokladna ve směru z Jiráskovy ulice, pokladna „u bazénu“ a zcela nová pokladna, která vznikla za hlavní tribunou a diváci se k ní dostanou z ulice Evžena Rošického v prostoru mezi ZŠ a školní jídelnou. Žádáme diváky o příchod na stadion v dostatečném předstihu, aby se tak vyhnuly předzápasovým frontám a bez problémů stihli začátek utkání.

Bezpečnost? Na stadiónu budou platit přísná bezpečnostní opatření. Nebudou na něj vpuštěni podnapilé osoby a osoby přenášející pyrotechniku.

Občerstvení? Oproti druholigovým zápasům bude v areálu stadiónu výrazně navýšena nabídka občerstvení. Zhruba 10 stánků bude vedle tradiční nabídky obohaceno i o zajímavou nabídku teplých jídel.

Prodej suvenýrů? Během utkání bude zájemcům o prodej suvenýrů k dispozici tradiční stánek, ve kterém bude možné ve výrazně rozšířeném sortimentu zakoupit zbrusu nové suvenýry FC Vysočina.

Parkování? Během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení a zcela zamezen bude vjezd na parkoviště u hlavní brány stadiónu. Prosíme fanoušky, aby k parkování využili vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici. Nebo využili větších jihlavských parkovišť v širším okolí stadiónu a následně se ke stadiónu vypravili hromadnou dopravou či pešky.

 
Aktuálně

U19: Výhra s divizním Havl. Brodem

Jihlavský starší dorost dokázal porazit v posledním přípravném utkání divizní A-tým Havlíčkova Brodu 1:0 (0:0). Za domácí se již tradičně trefil útočník Tomáš Zimmermann. Jihlavské již v sobotu 2.3. čeká mistrovský zápas s konkurentem v tabulce Pardubicemi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu