14.07.2012, Miroslav Fuks

Vysočina na turnaji na Hluboké obsadila třetí pozici

Vysočina na turnaji na Hluboké obsadila třetí poziciPoslední prověrka širšího kádru FC Vysočina. Tak bylo možné označit účast na tradičním letním turnaji v Hluboké nad Vltavou. Jihlavský tým zde nejdříve trestuhodně ztratil vedení nad druholigovým Táborském (1:2) a poté v duelu o 3. místo v penaltovém rozstřelu porazil českobudějovické Dynamo (3:2).

 

Vysočina se na turnaji musela obejít bez zraněných Filipa a Šilingera a ze stejného důvodu absentoval i Josl, o jehož angažování ještě není rozhodnuto. Jelikož už kádr opustili další testovaní hráči Rudnytskyy a Konopek, tak dvaadvacítku hráčů doplnili fotbalisté juniorky – středopolař David Vacek a obránce Jiří Fadrný.

Hodnocení představení FC Vysočina na turnaji z úst trenéra Františka Komňackého si můžete prohlédnout a vyslechnout díky Youtube kanálu Ježour TV.

Doplňme, že ve středu 18. července se jihlavský tým představí v přípravném utkání na domácí půdě. Místo duelu proti Boheminas 1905 ještě bude upřesněno, určitě se však uskuteční v Jihlavě či kousek od města. Zápas je s ohledem na skutečnost, že se pražský celek přes Jihlavu vrací ze soustředění, naplánován už na 11:00 hodin.

Výsledky na turnaji:

Semifinále: FC MAS Táborsko – FC Vysočina 2:1 (0:1)

O 3. místo: Dynamo České Budějovice – FC Vysočina 2:2 (1:2), pen.: 2:4

 
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu