18.07.2012, Miroslav Fuks

Stadión FC Vysočina prochází změnami

Stadión FC Vysočina prochází změnamiNa stadiónu FC Vysočina je po stavební stránce pořádně živo! Nový trávník vesele roste a houstne, přičemž už byl několikrát zastřižen. Kolem něj je instalován výrazný modrý třímetrový pruh umělého trávníku, finišují práce na kotelně pro vyhřívání trávníku, která je umístěna v rohovém objektu tribuny blíže k budově bazénu, a byla osazena většina ze 400 nových sedaček v nekrytých sektorech stadiónu. Tím bude zajištěna požadovaná kapacita míst sezení pro Gambrinus ligu v počtu 4.000 míst.

 

Konkrétně se jedná o místa v nekrytých sektorech A0, A1 a A5. Dále přibyly žluté sedačky do spodní části domácího kotle v sektoru A4 a též do sektoru hostujících fanoušků, který bude mít kapacitu 200 míst.

Práce však probíhají i na opačné straně stadiónu v Jiráskově ulici. Firma VSM zahajuje nový nátěr celé čelní fasády sídla klubu a budovy kabin a budou odstartovány práce spojené s realizací plošin pro TV kamery, které vyrostou na střeše těchto správních budov.

  • aktuální fotografie ze stadiónu naleznete ZDE

 
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu