09.09.2012, Miroslav Fuks

Do „áčka“ se přesunuli Jan Kliment a Alois Zeman

Do „áčka“ se přesunuli Jan Kliment a Alois ZemanKádr prvního týmu doplnila další mladá krev z odchovu FC Vysočina. Při aktuálním krátkodobém zranění kotníku Jana Kosaka a po nedávném odchodu stopera Petra Filipa na hostování do Břeclavi zabrali místo v kabině „áčka“ dva talentovaní záložníci Alois Zeman a Jan Kliment

 

Levý záložník Jan Kliment (nar. 1.9.1993) není v prvním týmu úplným nováčkem, neboť v něm strávil celé jaro a dokonce se dočkal i premiérového startu ve II. lize. Člen širšího výběru reprezentace U20 se bohužel v závěru jarní části zranil, tudíž se nedokázal adekvátně zapojit do letní přípravy „áčka“. Zamířil tedy do kádru juniorky, v němž v úvodu podzimu podával dobré výkony a řekl si tak o návrat do týmu Františka Komňackého.

O rok starší středový ofenzivní záložník Alois Zeman (nar. 22.6.1992) se do prvoligové kabiny zařadil během letního drilu a nastoupil do několika přípravných zápasů, ve kterých rozhodně nezklamal. Přetlak hráčů ho načas vrátil do juniorky, ovšem nyní dostává novou šanci říci si o prvoligový dres.

Alois Zeman

Jan Kliment

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu