27.09.2012, Miroslav Fuks

FC Vysočina hlásí vyprodáno na Spartu i Příbram!

FC Vysočina hlásí vyprodáno na Spartu i Příbram!Volné vstupenky na duel FC Vysočina proti Příbrami a blížící se střetnutí se Spartou jsou minulostí. Během čtvrtečního předprodeje poměrně rychle zmizely z pokladny, tudíž domácí sektory stadiónu budou v pátek 28. září vyprodané a stejně tak tomu bude i o tři týdny později. Přesto ještě existuje šance, jak zápas s Příbramí vidět na vlastní oči.

 

"Zajímavý způsob, jak získat vstupenky na domácí ligové zápasy Jihlavy, nabízí vybrané restaurace s pivem Gambrinus! Více informací k této akci naleznete ZDE. Dále samozřejmě příznivcům Vysočiny nemůžeme bránit v tom, aby si případně zakoupili některou z 200 vstupenek do hostujícího sektoru, kde očekáváme přítomnost malého počtu fanoušků Příbrami. Zde bude prodej zahájen v 17:00 hodin," uvedl Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu