02.10.2012, Fanklub

S Fanklubem do Teplic

S Fanklubem do TeplicPo menším herním a výsledkovém výpadku v Brně se Vysočina opět dočkala výhry. Je možné, že jsme tím nastartovali další šňůru bez prohry, to ovšem nepůjde bez fanoušků, o které se zatím celý tým může v sezóně opřít. O čemž například vypovídá i "Liga fanoušků" v deníku Sport, kde jsou fanoušci FC Vysočina na skvělém 4. místě společně se Slávií Praha!

 

Využijte výjezdu a ukažme tak, že je tato lichotivá statistika oprávněná. Výjezd tradičně pořádá Fanklub FC Vysočina. Sraz je stanoven na neděli 7.10.2012 ve 13:00 u fanshopu pod novou tribunou. Cena je stanovena na 170 Kč pro členy Fanklubu a 190 Kč pro ostatní. Cena obsahuje cestu tam i zpět bez vstupenky na utkání. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz.

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 17:30
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu