08.10.2012, www.sparta.cz

Vstupenky v prodeji jen na Letné!

Vstupenky v prodeji jen na Letné!V neděli 21. října se v Jihlavě uskuteční utkání Gambrinus ligy FC Vysočina vs. AC Sparta Praha. Zápas je již dávno vyprodán, přičemž k dispozici jsou výhradně vstupenky do hostujícího sektoru. Těch je k dispozici s ohledem na kapacitu stadiónu v Jihlavě pouze 200 kusů.

 

Předprodej bude zahájen v pondělí 8.10. na stadiónu Letná na pokladně č.1, přičemž tento den bude předprodej probíhat pouze v časech 16:00 - 18:00 a 20:30 - 21:00. V týdnu pak bude předprodej probíhat v Zákaznickém centru v jeho obvyklé otevírací době. Předprodej bude ukončen v pátek 19.10. v 16.00h.

Cena vstupenky činí 100Kč. Vstupenky jsou pouze do sektoru hostí a lze je platit pouze v hotovosti.
Pokud nebude v předprodeji vyprodáno, bude možné vstupenky zakoupit také v den utkání přímo v místě utkání na pokladně u sektoru hostí hodinu před výkopem. Ten je stanoven na 17:30 hodin.

Každý návštěvník je povinen dodržovat Návštěvní řád stadionu.

 
Aktuálně

Přípravka FKM Vysočina Jihlava U9 na turnaji v Třeboni

Tým přípravky FKM Vysočina Jihlava U9, se zúčastnil dvoudenního halového turnaje v Třeboni za účasti 12 týmů ze všech koutů republiky včetně Sparty, Slavie, JFA České Budějovice nebo Havířova . Chlapci úspěšně reprezentovali klub a postoupili do finálové skupiny o 1-6 místo. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu