15.09.2005, Redakce

Lístky na Gambrinus ligu lze zakoupit v Tipsportu či Trafice

Lístky na Gambrinus ligu lze zakoupit v Tipsportu či Trafice

ČT 15.9.

I před nadcházejícími domácími zápasy FC Vysočina v Gambrinus lize (18.9. proti Mostu a 25.9. proti Slovácku) bude výrazně navýšen způsob předprodeje vstupenek. Nadále bude zachován předprodej ve dvou jihlavských pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (v Mrštíkově a Kolárově ulici) a k těm se nyní nově přidává i "Trafika v kině Sokol" v Jihlavě. Vstupenky bude možné zakoupit vždy od pondělí do pátku v týdnu před domácím utkáním. V předprodeji bude možné získat i lístky do sektoru "D", kde mají svůj kotel fanoušci FC Vysočina. Vzhledem k nadcházejícímu dvojutkání bude možné v předprodeji zároveň zakoupit vstupenky na oba atraktivní duely.

Mimojihlavským zájemcům touto cestou vedení klubu nabízí telefonické zamluvení vstupenek při objednávce nad 10 kusů. Vstupenky lze zamlouvat u sl. Terezy Přibylové prostřednictvím e-mailu tereza.pribylova@email.cz nebo na telefonu 567 578 014.

Tento systém předprodeje vstupenek bude v platnosti po celou podzimní sezónu!

 
 
Aktuálně

Juniorský tým a starší dorosty dnes vstoupily do letní přípravy

„Áčku“ ještě zbývají dva pokoronavirové druholigové duely, ovšem juniorka a oba starší dorosty již dnes zahájily letní přípravu. Není divu, zápasy divizní skupiny D vypuknou už 8. srpna, tedy o dva týdny dříve, než boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V jakém složení se juniorka začala připravovat? V čem je její příprava specifická? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu