15.09.2005, Redakce

Práce na rekonstrukci stadiónu by měly být zahájeny 21. listopadu

Konečně vám můžeme přinést bližší informace a především pak vizualizace budoucí podoby stadiónu FC Vysočina!

 
V současné době probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele stavebních prací a konečné podoby doznal i projekt stadiónu, který rovnou řešil celkovou podobu budoucí chlouby celého Kraje Vysočina. Práce na I. etapě stadiónu by měly být zahájeny po domácím utkání Gambrinus ligy se Zlínem v pondělí 21. listopadu. Tato etapa bude obnášet stavbu umělého osvětlení, kryté tribuny pro 2.500 diváků přímo za brankou (ve směru k v tréninkovému travnatému hřišti), čtyř rohových objektů tzv. komínů a parkoviště pro hosty a VIP.

Pokud Česko postoupí na MS v kopané a tím bude dříve zahájena jarní část Gambrinus ligy, tak bude základní část prací (umělé osvětlení a tribuna) ukončena do 12. února 2006. Završení celé I. etapy vč. dostavby rohových komínů a parkoviště je poté naplánováno do 15. června příštího roku. Zmíněné komíny budou obsahovat nezbytné sociální zázemí, bufety, chybějící kanceláře klubu, ubytovací kapacity a další dosud prostory dle požadavků ČMFS v projektu Stadióny 2003.

Zbývající etapy rekonstrukce stadiónu budou závislé na výkonech FC Vysočina, potažmo diváckém zájmu a finančních možnostech Města Jihlavy a Kraje Vysočina, kteří jsou spoluinvestory tohoto projektu.

Věřme, že výše uvedené termíny nezůstanou pouze na papíře a že se skutečně co nejdříve dočkáme důstojného fotbalového a diváckého zázemí i na Vysočině!

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu