Fanshop láká na novou kolekci textilu! | FC Vysočina Jihlava
Fanshop láká na novou kolekci textilu!
Fanshop s klubovými suvenýry FC Vysočina se dočkal vítané vlny novinek. Vaší pozornosti by neměla uniknout zejména široká nabídka triček, která nyní nabízí hned 4 různorodé varianty včetně značkového trička Hummel, v němž se před zápasy rozcvičují jihlavští fotbalisté. Mnozí v zimním období jistě oceníte teplou čepici, dva druhy šál (i s limitovanou sadou Jardy Blažka) anebo zdařilou verzi mikiny!

Doplněn je i sortiment minidresů, přibylo vonné logo do auta nebo zapalovač. Zachována zůstala cena replik klubových dresů, které však nyní nesou veškerá reklamní označení, jako dresy originální.

Fanshop zároveň vyprazdňuje sklady a přichází s brutální slevou postupových triček! Originální značkové triko Hummel prezentující květnovou postupovou radost FC Vysočina nyní zakoupíte pouze za 100 korun! Přitom původní prodejní cena tohoto trička činila o 200 Kč více.

Pokračovat na další článek:

FC Vysočina proti Chrudimi touží po vítězné domácí tečce

Před fotbalisty FC Vysočina je 28. kolo Chance Národní Ligy, které je pro ně zároveň posledním domácím duelem v sezóně. Poslední dvě kola totiž Jihlava odehraje na stadiónech soupeřů, tudíž máte v neděli 11. května od 17:00 hodin poslední možnost svůj tým podpořit. V bitvě proti Chrudimi, která je už jistým účastníkem baráže, bude ve hře nejen jistota setrvání ve II. lize.