22.11.2012, David Zeman

Tecl a Gabriel prodávali v restauraci McDonald´s!

Tecl a Gabriel prodávali v restauraci McDonald´s!Ve čtvrtek 22. listopadu se v restauracích McDonald’s po celé zemi uskutečnila akce, která měla za cíl podpořit sbírku na výstavbu Ronald McDonald House při motolské nemocnici v Praze. Projektu nabídl podporu FC Vysočina, když během oběda nechal převtělit kapitána Stanislava Tecla a brazilského obránce Gabriela do rolí prodavačů občerstvení!

 

Netradiční prodejci oblíbených hranolků a hamburgerů se v dresech FC Vysočina za pultem jihlavské restaurace McDonald’s na Masarykově náměstí objevili po 11 hodině a vydrželi zde do 13 hodin. Potvrdili, že se umí ohánět a jsou šikovní nejen s míčem na hřišti. „Byla to pro mne zajímavá a hlavně úplně nová zkušenost. Klobouk dolů před mými dnešními spolupracovníky, jak dokáží zvládat nápor objednávek. Rozhodně to není jednoduchá práce. Každopádně jsem rád, že jsme s Gabrim mohli tento smysluplný projekt podpořit,“ řekl po skončení čtvrteční akce Stanislav Tecl. Ten už dávno odložil berle a začal s rehabilitací svého poraněného kotníku. Navíc dostal dnes od lékaře povolení k vyklusávání.

Jakou konkrétní podobu sbírka měla? Ve čtvrtek 22. listopadu šla polovina tržeb z prodaných hranolek a 100% z prodeje samolepek Pomocná ruka právě na výstavbu Ronald McDonald House při motolské nemocnici v Praze. Ten nahrazuje domov rodinám v tíživé životní situaci. V prozatimním ubytovacím zařízení za uplynulých jedenáct let bylo ubytováno již téměř 6500 maminek a dětí. Ronald McDonald Charity je obecně prospěšná společnost, která pomáhá nemocným dětem překonat těžké období odloučení od rodiny z důvodu hospitalizace.

  • Fotogalerie z vydařené akce ZDE.

 
Aktuálně

Starší dorost do přípravy vstoupil dvojzápasem proti Dynamu

Početný kádr staršího dorostu dnes sehrál první duely letní přípravy. Namixované sestavy se v dvojzápase střetly s výběry Dynama České Budějovice. V úvodním zápase Vysočina nestačila 5:1 (3:0), když jedinou branku zaznamenal Adam Savi, a ve druhém byla naopak lepší Jihlava v poměru 0:2 (0:1) po trefách Adama Krejčího a Vojtěcha Doška. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu