07.01.2013, Miroslav Fuks

Do zimní přípravy vstoupila i juniorka

Do zimní přípravy vstoupila i juniorkaZimní dril zahájil i juniorský tým FC Vysočina. Pod vedením trenérského dua Pavel Procházka – Roman Kučera zahájila šestnáctka mladých fotbalistů velmi zostra – testem základní vytrvalosti na dva kilometry. K jakým změnám v 7. celku Juniorské ligy došlo?

 

S týmem se připravují dva mladí ofenzivní hráči, kteří část podzimu strávili v prvoligovém „áčku“ – Martin Štancl a Alois Zeman. Z hostování se vrátili gólman Jan Procházka (Zábřeh), záložník David Vacek (Žďár nad Sázavou), útočník Jindřich Kučera (Havlíčkův Brod) a záložník Miloslav Brabec (SFK Vrchovina). „Ze Žďáru se vrátil i krajní bek či halv Vojtěch Šandera, který však vzápětí zamířil na zkoušku do druholigové Čáslavi. Působení v Jihlavě ukončil i středopolař Pavel Sodomka, jenž se vrátil do Vrchoviny. Měl nás doplnit další hostující hráč Petr Císař, který je však zraněný a je otázkou, zda se k nám připojí,“ uvedl trenér Pavel Procházka.

Jeho tým si na první přípravný duel musí počkat až do 26. ledna, kdy změří síly s Velkým Meziříčím: „Není kam chvátat. Nyní se soustředíme na kondiční přípravu a nechceme hráče zatěžovat zápasy na umělé trávě,“ vysvětlil Procházka, který nastínil i nadcházející tréninkový program: „Ve středu 9. ledna vyrážíme na soustředění do Třech Studní u Nového Města na Moravě. Zde hodláme třífázově trénovat, přičemž dojde na běžeckou a vytrvaleckou přípravu, chybět nebude posilovna a pokud to dovolí počasí, tak budeme i lyžovat.“

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu