10.01.2013, Miroslav Fuks

Komňacký: Výhru nad Brnem rozhodně nepřeceňujeme

Komňacký: Výhru nad Brnem rozhodně nepřeceňujemeTrenér František Komňacký zhodnotil vítězné utkání proti Zbrojovce Brno a konečný výsledek střízlivě: „Narodilo se vysoké vítězství, které rozhodně nepřeceňujeme. Samozřejmě je ale lepší, když mužstvo v přípravě vyhrává, hráči poté mají větší chuť do tréninku. A o tom to v této fázi přípravy je.“

 

„Stejně jako soupeř jsme do utkání šli z plného tréninku, což v některých momentech bylo vidět. U některých hráčů bylo vidět, že jim schází trochu energie, výbušnosti. Přesto jsem spokojen k tomu, jak k utkání přistoupili. Bylo tam nasazení, chuť a pohyb. Věřím, že nás zimní přípravné zápasy dobře připraví na konec února, který startují velice těžké boje v Gambrinus lize,“ zdůraznil František Komňacký.

Jak jste byl spokojen s výkonem testovaných hráčů? „Obě jedenáctky, které jsme nasadili, podaly bojovný a zodpovědný výkon. Musím hráče pochválit, že jsme Brno, snad až na jednu výjimku, nepustili do vážnějších příležitostí. Svědčí to o tom, že dobře plnili své úkoly. Ty dnes byly o tom, aby hráli na 100%, abych v jejich hře nechyběla bojovnost, nasazení a pohyb. Toto hodnocení se týká jak nových hráčů, tak i těch starousedlíků. Na hodnocení nových tváří je ještě brzo, zatím nikoho nechceme vyzdvihovat či odepisovat. Ještě dostanou další příležitost, aby dokázali, že do našeho mužstva patří. Týká se to nejen těch, kteří se představili v duelu proti Brnu, ale i těch, co dnes nenastoupili či ještě přijdou. V hledáčku máme zejména hráče do ofenzívy. Mohu prozradit, že jde o fotbalisty ze Slovenska a Moldavska,“ uvedl Komňacký.

  • pozápasové ohlasy naleznete na Youtube kanálu Ježour TV. Vedle názoru trenéra Komňackého nalezete i slova útočníka Václava Vašíčka a defenzivního hráče Tomáše Marka.

 
Související
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu