14.02.2013, Miroslav Fuks

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu!

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu!Jasným signálem blížícího se jarního fotbalového výkopu je nárůst akcí a termínů, které by rozhodně neměly chybět v plánech fanoušků FC Vysočina. Věříme, že uvítáte jejich přehled a představení. Upozorňujeme i na možnost blokace vstupenek na ligu pro mimojihlavské fanoušky.

 

Sobota 16.2. od 17:00 - Generálka na ligu

Vysočina se výborně rozehrála na soustředění v Turecku a ve vyladění formy na start Gambrinus ligy hodlá pokračovat i po návratu do Česka. Trávník hlavního jihlavského stadiónu se už od pondělí 4. února vyhřívá a tak by v sobotu 16. února nemělo nic bránit v jeho premiéře. Tu od 17:00 hodin obstará přípravný duel proti druholigovému klubu FC MAS Táborsko. Generálka na důležitou jarní premiéru bude zároveň první možností fanoušků FC Vysočina, aby spatřili svůj tým v rámci zimní přípravy. Vstup na toto utkání je zcela zdarma!

Sobota 16.2. od 19:00 – Diskuze s ředitelem a hráči

Bezprostředně po skončení sobotní generálky na ligu proběhne ve VIP Standard zázemí stadiónu v Jiráskově ulici (rohový objekt tribuny u bazénu) obvykle velmi otevřené diskusní fórum ředitele klubu Zdeňka Tulise s fanoušky. K ní se navíc v jejím průběhu připojí dva fotbalisté FC Vysočina. Budou jimi zkušení Tomáš Marek a Václav Koloušek.

Úterý 19.2. od 17:30 – Setkání v Double Deckeru

Předsezónní setkání fanoušků s hráči, trenéry a vedením klubu bude už tradičně hostit restaurace Double Decker, kterou naleznete v jihlavském City Parku. Těšit se můžete na osobní kontakt s kompletním kádrem FC Vysočina, na autogramiádu, představení nových posil a též na možnost zakoupit klubové suvenýry.

Středa 20.2. od 13:00 – Předprodej na Hradec

Odstartuje předprodej vstupenek na velmi důležitý ligový start proti Hradci Králové. Prodej vstupenek bude probíhat v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Pokračovat bude i o den později, ve čtvrtek 21. února. Pozor, s ohledem na následný atraktivní duel proti Liberci (pátek 1.3. od 18:00) bude možné v balíčku zakoupit jak lístky na Hradec, tak i na Slovan! Nadále samozřejmě bude možné zakoupit výhradně vstupenky na Hradec Králové, nikoli však samostatně na Liberec.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina hodlá i na jaře vyjít vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

 
Aktuálně

Václav Koloušek hrajícím asistentem juniorky!

Dres FC Vysočina možná už v neděli znovu oblékne exreprezentační kreativní záložník Václav Koloušek! Třiačtyřicetiletý fotbalista, jenž za Jihlavu nastoupil do 47 utkání v I. lize, totiž přijal pozici hrajícího asistenta trenéra u divizní juniorky FCV. Není vyloučeno, že o víkendu za „béčko“ nastoupí v regionálním derby ve Ždírci nad Doubravou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Slovan Varnsdorf
FC Vysočina Jihlava
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu