19.02.2013, Miroslav Fuks

Ve středu startuje předprodej na Hradec Králové

Ve středu startuje předprodej na Hradec KrálovéA je to tady! V pátek 22. února otevře své brány jarní část Gambrinus ligy a spolu s ní i stadión FC Vysočina v Jiráskově ulici v Jihlavě. K tomu, abyste při utkání proti Hradci Králové nechyběli, je třeba vlastnit permanentní vstupenku anebo zakoupit některou ze zhruba dvou tisícovek vstupenek, které jdou ve středu do prodeje.

 

Fanoušci se můžou těšit na emocemi nabitý duel, na ligovou premiéru nových posil FC Vysočina a vyhřívaného trávníku, na své staré známé z tribun jihlavského stadiónu a též na loučení s kanonýrem Stanislavem Teclem! Ten se před utkáním rozloučí s dresem FC Vysočina a přímo na hrací ploše mu za výborné výkony a vstřelené branky poděkuje ředitel klubu Zdeněk Tulis. Věříme, že budete na svých místech na tribuně včas, abyste i vy Standovi svým potleskem či skandováním poděkovali!

Předprodej vstupenek na utkání proti Hradci Králové bude probíhat v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Pokračovat bude i o den později, ve čtvrtek 21. února. Pozor, s ohledem na následný atraktivní duel proti úřadujícímu českému mistrovi – FC Slovan Liberec (pátek 1.3. od 18:00) - bude možné v balíčku zakoupit jak lístky na Hradec, tak i na Slovan! Nadále samozřejmě bude možné zakoupit výhradně vstupenky na Hradec Králové, nikoli však samostatně na Liberec.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina hodlá i na jaře vyjít vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

  • kompletní informace k organizaci zápasů najdete ZDE

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2020

Na webu FC Vysočina se po měsíční covidové odmlce můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc listopad. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu