22.02.2013, Miroslav Fuks

Komňacký: Hra dopředu se musí výrazně zlepšit

Komňacký: Hra dopředu se musí výrazně zlepšitVysočina na prahu jara vytoužené výhry proti Hradci Králové nedosáhla. V třeskutém mrazu Gambrinus ligu odstartovala bezbrankovou remízou a kouč František Komňacký rozhodně nemohl být spokojen.

 

"Duel skončil zaslouženou dělbou bodů. Dokonce si myslím, že soupeř měl více gólových šancí, než my. Úroveň hry byla hodně průměrná, k čemuž přispěl terén, mráz i menší rozehranost obou celků. Přiznám se, že jsem do svého mužstva čekal trochu lepší výkon. Bohužel, naše hra dopředu se musí výrazně zlepšit. Na mysli mám pohyb a přesnost přihrávek při kombinaci. Chtěli jsme to zlepšit příchodem Vaška Kolouška, ale ani jemu se na tomto terénu tolik nedařilo. Po zásluze se tedy dnes body dělí, což pro nás znamená dva minusové body do tabulky pravdy. Nyní je na nás, abychom další body neztratili proti Liberci a zlepšili tak naši pozici v boji o prvoligovou příslušnost," řekl k zápasu Komňacký.

A jak zápas hodnotil hradecký kouč Jiří Plíšek? „Viděli jsme zápas, který byl přiměřený začátku jara po zimní přípravě. Hru obou celků jistě ovlivnilo počasí, ikdyž musím říci, že hřiště bylo skvěle připravené. Bylo v daleko lepším stavu, než jsme předpokládali. Utkání bylo bojovné, přineslo pasáže, v nichž měl více ze hry jeden či druhý tým. My jsme měli párkrát štěstí při centrovaných balónech, na druhou stranu jsme měli určitě dvě šance, které mohly skončit gólem. To jsme zase měli smůlu. Pokud bychom z Jihlavy odvezli všechny tři body, tak by to určitě bylo skvělé. Nicméně za sebe musím říci, že bod je pro obě strany zasloužený. Svému týmu prakticky nemám co vytknout. Soupeři děkuji za korektní přístup k zápasu.“

  • pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně přináší i Youtube kanál Ježour TV. Krom hlasů trenérů z tiskové konference zde najdete i názory debutanta Jana Klimenta a zkušeného středopolaře Václava Kolouška.

 
Související
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu