28.02.2013, Miroslav Fuks

Na duel s aktuálním českým mistrem je lístků dostatek

Na duel s aktuálním českým mistrem je lístků dostatekOsmnácté kolo Gambrinus ligy odstartuje v pátek 1. března v 18:00 hodin atraktivním duelem mezi domácím FC Vysočina a Slovanem Liberec, úřadujícím českým fotbalovým mistrem! Předprodej vstupenek slibuje velice dobrou návštěvu, ovšem lístků bude na pokladnách jihlavského stadiónu dostatek i před zápasem.

 

Brány stadiónu se otevřou půldruhé hodiny před výkopem zápasu a spolu s nimi bude zahájen i prodej vstupenek na všech pokladnách. K parkování tradičně doporučujeme parkovací plochu v prostoru vykládky Českých drah vedle Ferony.

Počasí bude přijatelné, trávník bude ve výborném stavu, pivo bude vychlazené, klobása bude skvělá, soupeř nás čeká velice silný s řadou skvělých hráčů a především – jihlavští fotbalisté na hřišti odevzdají všechen svůj um a bojovnost! Nenechte si tento zápas ujít, přijďte své hráče podpořit a staňte se dvanáctým hráčem svého mužstva!

 
Aktuálně

Fotbalista roku: čtyři odchovanci FCV ve dvacítce!

Včerejší slavnostní vyhlášení tradiční ankety Fotbalista roku 2018, v níž hlasují trenéři, hráči i novináři, nezůstal bez stopy FC Vysočina a přinesl velké ocenění práci s mládeží v jihlavském klubu. Mezi elitní dvacítku českých fotbalistů se prosadily hned čtyři „Hvězdy Vysočiny“! Navíc Martin Svědík obsadil za rok 2018 sedmou příčku mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu