04.03.2013, Miroslav Fuks

Vysočina spustila oficiální fanshop suvenýrů!

Vysočina spustila oficiální fanshop suvenýrů!Fotbalová Vysočina se dočkala další nedílné součásti profesionální internetové prezentace a komunikace. Na snadno zapamatovatelné adrese fanshop.fcvysocina.cz naleznete oficiální klubový fanshop nabízející vše ze spektra klubových suvenýrů. Profesionální e-shop zjednodušuje nákup suvenýrů, jejich distribuci a též evidenci objednávek.

 

„Věříme, že zaznamenáme zvýšený zájem o klubové suvenýry a další propagační předměty FC Vysočina, tudíž všem zákazníkům do konce března nabízíme 10% slevu na nákup suvenýrů přes náš nový internetový fanshop. Navíc trvale bude platit, že při nákupu nad 2.000 Kč nebudeme účtovat poštovné. V brzké době fanshop hodláme rozšířit o další zajímavé položky," uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

U19 porazil Zbrojovku

Starší dorost měl po těsné prohře v Blansku jasný cíl - naladit se zpět na vítěznou vlnu. O další tři body přijela na jihlavskou půdu ale hrát i Zbrojovka. Po vyrovnaném 1. poločase, kdy šli hráči do kabin za stavu 3:3, nebylo vůbec jasné, kdo body urve. Nakonec jihlavští v 2. poločase svůj výkon ještě zlepšili a vstřelili další 4 branky, tudíž... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu