20.03.2013, Miroslav Fuks

Přijďte se zeptat! Do Hattricku dorazí Komňacký, Rada a Šimonek

Přijďte se zeptat! Do Hattricku dorazí Komňacký, Rada a ŠimonekPo únorové besedě s ředitelem Tulisem a hráči Kolouškem a Markem, která netradičně proběhla ve VIP zázemí stadiónu po jarní generálce, se tradiční setkání fanoušků s představiteli FC Vysočina vrací na půdu jihlavského Sport baru Hattrick. Ve čtvrtek 21. března zde bude od 18 hodin čelit vašim dotazům trenér František Komňacký a spolu s ním hráči Tomáš Rada a Arnold Šimonek. Tak neváhejte a přijďte se zeptat!

 

Sport bar Hattrick se nachází v obchodním areálu na Březinkách v druhém patře nad poštou. Sport bar Vás vtáhne do fanouškovského dění nejen dekorací, ale i sportovními přenosy, které můžete zhlédnout na televizorech LCD a dvou velkoplošných projekcích. Ve svém sortimentu má exkluzivní nabídku 56 značek piv a z toho je trvale k vychutnání 7 točených. Dále jsou k dispozici 3 kulečníkové stoly, šipky a fotbálek.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu