18.03.2013, Miroslav Fuks

Příval sněhu si vynutil odložení duelu s Mladou Boleslaví

Příval sněhu si vynutil odložení duelu s Mladou BoleslavíHistorie se opakuje. Stejně jako v premiérovém ročníku působení FC Vysočina v Gambrinus lize došlo i v ročníku druhém k odložení domácího duelu proti Mladé Boleslavi. Ani intenzivně vyhřívaná hrací plocha a velké úsilí technické čety klubu a četných dobrovolníků nestačilo. Vytrvalé sněžení, u něhož nebyl předpoklad na ustátí, donutilo rozhodčího Radka Matějka označit klimatické podmínky k zápasu jako neregulérní.

 

V oficiálním zdůvodnění bylo rozhodčím Matějkem a delegátem Kurešem formulováno: „Z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek (neustálé husté sněžení a silný vítr) i přes snahu pořadatelů hrací plochu upravovat odklízením sněhu, nebylo možné utkání ani po vyčerpání čekací doby v délce 20 minut zahájit. Při rozhodování o způsobilosti hrací plochy bylo dbáno na to, aby nebyl poškozen sport a fotbal samotný, a aby stav hrací plochy neohrožoval zdraví a bezpečnost hráčů.“

„Náhradní termín zápasu bude upřesněn po dohodě obou klubů. Vstupenky zůstanou v platnosti. V případě zájmu jsme připraveni ve stanoveném termínu vstupné vracet,“ uvedl Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

Doplňme sestavy, ve kterých měli oba celky nastoupit:

VYSOČINA: Blažek - Vaculík, Tlustý, Šourek, Čvirik - Rada, Koloušek - Masopust, Jungr, Kosak - Šimonek. Náhradníci: Hanuš – Vaněček, Obert, Kučera, Vašíček, Josl, Tomeček.

MLADÁ BOLESLAV: Miller - Kysela, Ševinský, Dosoudil, Bořil - Ščuk, Jarolím - Mareš, Sivrič, Štohanzl - Nešpor.

  • fotografie z neuskutečněného utkání najdete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina se těší na páteční magnet kola proti Zbrojovce Brno

Nadcházející 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne jasný magnet. V pátek 20. září od 18:00 hodin je v Jihlavě na programu atraktivní utkání aspirantů na postup a derby duel FC Vysočina vs. Zbrojovka Brno! Důležitou bitvu o „šest“ bodů byste si rozhodně neměli nechat ujít! Přijďte Vysočinu podpořit! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu