18.03.2013, Miroslav Fuks

Příval sněhu si vynutil odložení duelu s Mladou Boleslaví

Příval sněhu si vynutil odložení duelu s Mladou BoleslavíHistorie se opakuje. Stejně jako v premiérovém ročníku působení FC Vysočina v Gambrinus lize došlo i v ročníku druhém k odložení domácího duelu proti Mladé Boleslavi. Ani intenzivně vyhřívaná hrací plocha a velké úsilí technické čety klubu a četných dobrovolníků nestačilo. Vytrvalé sněžení, u něhož nebyl předpoklad na ustátí, donutilo rozhodčího Radka Matějka označit klimatické podmínky k zápasu jako neregulérní.

 

V oficiálním zdůvodnění bylo rozhodčím Matějkem a delegátem Kurešem formulováno: „Z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek (neustálé husté sněžení a silný vítr) i přes snahu pořadatelů hrací plochu upravovat odklízením sněhu, nebylo možné utkání ani po vyčerpání čekací doby v délce 20 minut zahájit. Při rozhodování o způsobilosti hrací plochy bylo dbáno na to, aby nebyl poškozen sport a fotbal samotný, a aby stav hrací plochy neohrožoval zdraví a bezpečnost hráčů.“

„Náhradní termín zápasu bude upřesněn po dohodě obou klubů. Vstupenky zůstanou v platnosti. V případě zájmu jsme připraveni ve stanoveném termínu vstupné vracet,“ uvedl Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

Doplňme sestavy, ve kterých měli oba celky nastoupit:

VYSOČINA: Blažek - Vaculík, Tlustý, Šourek, Čvirik - Rada, Koloušek - Masopust, Jungr, Kosak - Šimonek. Náhradníci: Hanuš – Vaněček, Obert, Kučera, Vašíček, Josl, Tomeček.

MLADÁ BOLESLAV: Miller - Kysela, Ševinský, Dosoudil, Bořil - Ščuk, Jarolím - Mareš, Sivrič, Štohanzl - Nešpor.

  • fotografie z neuskutečněného utkání najdete ZDE

 
Aktuálně

Generálka nabídla málo vídanou přestřelku

Nebyla to generálka, která by potěšila trenéry či členy fanklubu defenzivního fotbalu. Duel FCV proti Ústí nad Labem totiž na umělé trávě nabídl málo vídaných devět branek. Vysočina po celé utkání vedla, což jí nakonec vydrželo i do poslední minuty - 5:4 (2:0). Dvakrát se za domácí trefil Jakub Rezek a po jedné brance přidali Lukáš Vaculík, Matěj... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu