19.03.2013, Miroslav Fuks

Informace z hráčského kádru FC Vysočina

Informace z hráčského kádru FC VysočinaPřinášíme vám souhrn změn a aktuálních informací z kádrů dospělých celků FC Vysočina. Od počátku března letošního roku není hráčem FC Vysočina chorvatský levý obránce či stoper Petar Gavrić. Hráč, který zasáhl jen do tří duelů Gambrinus ligy, se s vedením klubu dohodl na předčasném ukončení smlouvy s ohledem na jeho minimální herní vytížení. Momentálně si hledá angažmá.

 

Petar Gavrić do Jihlavy přišel v lednu 2010 se zkušenostmi z chorvatské a íránské ligy. Pravidelně si druholigové starty připisoval zejména na jaře 2010. V dalších druholigových sezónách o post levého beka bojoval zejména s Janem Šilingerem. V dresu FC Vysočina si celkem připsal 44 druholigových a 3 prvoligové starty. V zimě formou testu usiloval o kontrakt ve slovenském Tatranu Prešov.

Sportovní manažer Josef Jinoch dále prozradil, že slovenský stoper Peter Čvirik, který do Jihlavy přišel před koncem přestupního termínu z Trnavy, v Jihlavě podepsal smlouvu do 30. června 2014. Upřesnil též zdravotní stav trojice marodů: „Tomáš Sedláček je stále zraněný, další útočník Muris Mešanović se intenzivněji zapojuje do tréninkového procesu a stoper Milan Kopic absolvoval náročnou operaci kolenního kloubu a během jara s ním nemůžeme počítat.“

Doplňme ještě novinky z kádru juniorky. Ten formou hostování v regionálních klubech opustili dva dvacetiletí mladíci. Krajní záložník Ondřej Přibyl zamířil do divizní Polné a krajní bek Radek Cipruš odešel do Žďáru nad Sázavou, kde bude moci sbírat zkušenosti v MSFL.

 
Aktuálně

Vysočina Vlašim přestřílela i v závěru přípravy

Předposlední přípravný duel FC Vysočina v zimní přípravě byl sehrán na přírodním trávníku hlavního stadiónu. Domácí celek nastoupil proti druholigové Vlašimi, kterou porazil podobně výrazně, jako v závěru podzimní ligové části. Středočeši z Jihlavy nakonec odjeli s porážkou 5:1 (2:1), když se dvakrát trefil Luis Arroyo a po jedné brance přidali... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu