23.03.2013, Karel Líbal

Fotbalistky v generálce zdolaly Okříšky

Fotbalistky v generálce zdolaly OkříškyV posledním přípravném utkání před startem MŽFL zdolaly hráčky FC Vysočina na svém hřišti Okříšky 6:0 (5:0). Duel rozhodly hráčky Vysočiny už v prvním poločase, ve kterém nastoupily v silnějším složení. Přes pět vstřelených branek ještě celou řadu dalších příležitostí nevyužily.

 

Ve druhém poločase dostaly příležitost i hráčky mimo základní sestavu a brankostroj se zastavil. „V utkání jsme si naposledy mohli vyzkoušet v utkání všechny hráčky kádru,“ vysvětlil asistent trenéra Karel Líbal. „Potěšilo nás, že holky začínají plnit naše pokyny ohledně kombinační hry, některé akce byly opravdu pohledné. Slabinou naopak nadále zůstává zakončení, často finální situace řešíme příliš složitě.“

Příští víkend již vstoupí FC Vysočina do odvetné části MŽFL, na svém hřišti přivítají 30. března v 11 hodin Lída soutěže, Olomouc.

FC VYSOČINA – OKŘÍŠKY 6:0 (5:0)

Góly Vysočiny: 15. Lačná, 19. Vinická, 26. Dáňová, 29. Macháčková, 42. Šerá, 65. Jouklová

Sestava – I. poločas: Kolouchová – Sedláková, Štefaniková, Dáňová, Králíková – Francálková, Šerá, Lačná, Macháčková – Jouklová, Vinická. II. poločas: Kolouchová – Sedláková (66. Francálková), Wasserbauerová, Dáňová (65. Jouklová), Petrlíková – Walicová, Neumannová, Šerá (65. Lačná), Macháčková (66. Vinická, 84. Sedláková) – Ryšavá, Zadinová.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu