06.04.2013, Miroslav Fuks

Tomáš Sedláček bude na jaře zachraňovat Žďár nad Sázavou

Tomáš Sedláček bude na jaře zachraňovat Žďár nad SázavouDvaatřicetiletý útočník Tomáš Sedláček mění po zbytek jara dres. Hráč, který se v uplynulé sezóně podílel na postupu do nejvyšší soutěže a v tomto ročníku Gambrinus ligy nastoupil do 14 prvoligových zápasů, míří na hostování do třetiligového Žďáru nad Sázavou. Jeho úkol bude jasný – přispět k záchraně FC ŽĎAS v MSFL.

 

Ve Žďáru získávají vítanou posilu v podobě zkušeného útočníka, který má na svém kontě starty v evropských pohárech, 157 startů a 19 gólů v Gambrinus lize a též 116 utkání a 24 branek ve druhé nejvyšší soutěži. Na jaře se v jednou dresu sejde s několika bývalými hráči FC Vysočina a též se zimní posilou tohoto klubu – rekordmanem v počtu ligových startů za Jihlavu Michalem Veselým. Přetrvávající zima jejich společnou jarní premiéru odsunula až na tuto neděli 7. dubna, kdy Žďár na domácí půdě od 15:30 hodin nastoupí proti Kroměříži.

„Na zápas už se moc těším. Hrát by se mělo a sám jsem velmi zvědavý, jak utkání zvládnu. Přeci jenom mám za sebou 4 měsíce bez zápasu a nyní trénuji naplno jen 14 dní,“ řekl Tomáš Sedláček, který popsal své zdravotní lapálie: „Málokdo ví, že jsem podzim dohrával s bolavou podkolenní šlachou a k zápasům jsem nastupoval pod injekcemi. Mysleli jsme, že bolest přes zimní dovolenou odezní, ale opak byl pravdou. Na počátku zimní přípravy jsem kvůli tomu musel na artroskopii. Poté jsem s týmem začal trénovat, ale po osmi dnech jsem si natáhl sval.“

Odchovanec Rožďalovic jde do Žďáru za pravidelným herním vytížením: „Po dlouhé zápasové pauze potřebuji pravidelně hrát. V Jihlavě je nyní hodně útočníků a cítím, že bych moc herních šancí nedostal. Možnost pomoci Žďáru jsem uvítal, protože si zase chci zahrát fotbal. Navíc nejdu díky Michalu Veselému či brankáři Pavlu Pospíchalovi do neznámého,“ uvedl Sedláček.

 
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu