09.04.2013, Miroslav Fuks

Komňacký: Po vyloučení mi bylo jak nahému v trní

Komňacký: Po vyloučení mi bylo jak nahému v trníVysočina proti Brnu vydřela obrovsky důležitou výhru bez ohledu na to, že zhruba 85 minut odehrála oslabena o vyloučeného hráče. Se ziskem 27 bodů odskočila do středu tabulky Gambrinus ligy a do zbývající porce devíti prvoligových zápasů může jít se sebevědomím a větším klidem.

 

Kouč František Komňacký v úvodu zápasu po vyloučení Tomáše Marka neprožíval příjemné pocity: „Po vyloučení mi bylo jak nahému v trní. Byla ve mně malá duše. Čtrnáct dní jsme se připravovali na důležitý šestibodový zápas a po několika jeho minutách bylo všechno jinak. Zvláště v domácím prostředí jsme si byli vědomi potřeby zvítězit, ovšem najednou jsme byli v deseti a nemohli jsme hrát nátlakově a kombinačně přehrávat soupeře. Bylo to spíše obráceně a museli jsme vyjít ze slušné obrany. Na druhou stranu, a hráčům jsem to v poločase zdůrazňoval, jsem nadále chtěl, abychom byli nebezpeční i dopředu. A to se nám podařilo, když jsme za celý zápas měli několik příležitostí a dvě z nich jsme přetavili v branku. Brno, přestože mělo převahu a bylo na míči, se do šancí dostávalo velmi těžko. My vycházeli za zavřené obrany, kterou jsme neotevírali. Do ní se jak proti jedenácti, tak i proti desíti bránícím hráčům hraje velice těžko. Hráčům musím poděkovat za jejich dnešní bojovný výkon na hranici sebeobětování. Chtěli jsme tři body, hráči za nimi šli s ohromným nasazením a za to si tři body zasloužili.“

Brněnský trenér Petr Čuhel byl ke svým svěřencům hodně kritický: "Nám dnes chybělo všechno, zejména v prvním poločase to byl ostudný výkon a Jihlava si připsala zaslouženou výhru. Ve druhé půli jsme nějaké šance měli, ale obecně si pochvalu zaslouží jen fanoušci, kteří nás podporovali do poslední minuty. Jsem zklamaný. Výkon potvrdil a ještě prohloubil to, co nás v minulých zápasech trápilo. Dnes to z naší strany bylo tristní a Zbrojovka je nyní ohrožena."

  • pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně přináší i Youtube kanál Ježour TV. Krom komentáře trenéra Františka Komňackého z tiskové konference zde najdete i názory střelců Ondřeje Šourka a Arnolda Šimonka.

 
Související
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu