29.11.2005, Redakce

Před nedělním zápasem Vysočinu trápí počasí, stadión a zdraví gólmanů

JIHLAVA - Ač tomu pohled z okna příliš nenasvědčuje, tuto neděli 4. prosince od 13:30 hodin proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici rozloučení FC Vysočina s podzimní částí Gambrinus ligy. Naši hráči se o tři důležité body utkají s ambiciózním celkem Mladé Boleslavi.

 
Vrásky na čele trenéra Večeři momentálně přidělává zdravotní stav brankářské trojice FC Vysočina. „Braňo Rzeszoto leží v posteli a bere antibiotika, Petr Tulis si na pondělním tréninku zlomil prst a tak je momentálně zdravý pouze Michal Vorel. Snad alespoň jeho nic nepostihne a bude k zápasu připraven,“ doufá kouč Karel Večeřa.

Vedení klubu logicky trápí aktuální stav hrací plochy. „Nedělní utkání chceme sehrát a poprat se o důležité vítězství, které by nám mohlo dát větší klid do jarních bojů. Ovšem počasí poručit nemůžeme. Přestože děláme maximum, hřiště je v současné době namrzlé a na hranici regulérnosti. Pokud v klimatických podmínkách Vysočiny budeme i nadále chtít hrát špičkový fotbal, tak se neobejdeme bez vyhřívaného trávníku nebo umělé travnaté plochy na hlavním stadiónu,“ informoval nás ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Toho jistě potěšila skutečnost, že na stadiónu již byly zahájeny práce na jeho rekonstrukci. I ty však přinášejí nejen klubu, ale především divákům potíže. „Pro utkání s Mladou Boleslaví bude zcela uzavřen dnes již bývalý oblouk za brankou směrem k vedlejšímu travnatému hřišti. Pro diváky tak bude k dispozici pouze hlavní tribuna a betonový ochoz na protější straně. Zároveň nebude v provozu hlavní pokladna v Jiráskově ulici, kterou budou moci využít pouze majitelé VIP vstupenek na tribunu pro hosty. Fanoušky proto žádáme o včasný příchod na stadión a využití vstupu u plaveckého bazénu a nebo u základní školy,“ vyzývá fanoušky Tulis.

My připomínáme, že i pro tento duel je k dispozici 100 vstupenek na hlavní krytou tribunu za běžnou cenu 60,- Kč! Ty je možné zakoupit v místech tradičních předprodejů ve dvou jihlavských pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (v Mrštíkově a Kolárově ulici) a v "Trafice" v kině Sokol v Jihlavě. Vedení klubu zároveň žádá majitelé permanentních a volných vstupenek, aby na stadión dorazili včas. Po zahájení zápasu totiž budou na neobsazená místa na hlavní tribuně vpuštěni ostatní diváci.

 
Aktuálně

Pokorný: Volbou brankářské jedničky pro jarní start se intenzivně zabýváme

Nedílnou součástí realizačního týmu FC Vysočina je sedmadvacetiletý Tomáš Pokorný. Brankářský i trenérský odchovanec FC Vysočina, který pochází z Martínkova u Moravských Budějovic, u prvního týmu působí v roli trenéra gólmanů od léta 2022. Na konci zimního drilu jsme jej oslovili s žádostí o aktuální a snad i zajímavý rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu