31.01.2006, Redakce

Brankář Michal Vorel přestupuje do Slávie Praha!

J I H L A V A - Necelé tři týdny před zahájením jarní části Gambrinus ligy došlo v FC Vysočina k nečekanému a překvapivému přestupu. Tradiční strážce branky Michal Vorel (27. 6. 1975) přestupuje do týmu třetího celku tabulky SK Slavia Praha! Odchovanec Dukly Praha se tak vrací do města, kde poprvé nastoupil v prvoligové brance.

 
Vorlovi na Vysočině k 30.6.2006 končila smlouva, obě strany neměly zájem na jejím prodloužení a gólman mířil do zahraničí. "Do toho přišel zájem ze strany pražské Slávie, která za situace, kdy je zraněný brankář Šeliga a jednička Kozáčik je vykartován pro zápas Poháru UEFA s Palermem, hledala zkušeného gólmana. Navíc trenér Jarolím Michala dobře zná. Michalovi jsme nechtěli bránit v životní šanci a při splnění klauzule, kterou má ve smlouvě, představenstvo klubu s jeho přestupem souhlasilo. Bereme to zároveň jako určité ocenění práce FC Vysočina," řekl nám k přestupu, který se upekl za necelý den ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis. "Brankářskou situaci v našem klubu nyní pokládáme za vyřešenou. Jedničkou bude zkušený Rzeszoto, kterému bude krýt záda mladý Tulis společně s trenérem brankářů Liborem Macháčkem (22.9.1970). Ten byl angažován v zimě s cílem pomoci s trénováním brankářů a zároveň být připraven zaskočit do prvoligové branky. S tou má bohaté zkušenosti díky působení v Liberci a především Teplicích." Tulis závěrem dodal, že se vedením Slávie je domluven, že FC Vysočina bude po 5.2. nabídnut hráč, který byl měl být posilou jihlavské ofenzívy.

Michal Vorel v Jihlavě odchytal 80 utkání z toho 10 v nejvyšší soutěži. Výraznou měrou se podílel na historickém postupu klubu do nejvyšší soutěže a na neméně významném postupu do semifinále Poháru ČMFS v sezóně 2003/04. Vedle pražské Dukly v minulosti též hájil branky Sparty Krč, Přerova, Baníku Ostrava, Blšan, Opavy, Púchova a Sence.

 
Aktuálně

Vysočina se těší na páteční magnet kola proti Zbrojovce Brno

Nadcházející 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne jasný magnet. V pátek 20. září od 18:00 hodin je v Jihlavě na programu atraktivní utkání aspirantů na postup a derby duel FC Vysočina vs. Zbrojovka Brno! Důležitou bitvu o „šest“ bodů byste si rozhodně neměli nechat ujít! Přijďte Vysočinu podpořit! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu