11.06.2013, Miroslav Fuks

Kádr FC Vysočina doznal a ještě dozná změn

Kádr FC Vysočina doznal a ještě dozná změnFotbalisté FC Vysočina v úterý 18. června vstoupí do letní přípravy, když absolvují funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze. Kádr kouče Františka Komňackého během léta projde dílčími změnami a doplněním, přičemž některé novinky z jihlavského týmu jsou známé už nyní.

 

Začněme odchody. Profesionální smlouva v FC Vysočina končí a dále nebude prodloužena obránci Igoru Obertovi, brankáři Daliboru Rožníkovi a útočníkovi Tomáši Sedláčkovi, který jaro strávil na hostování ve Žďáru nad Sázavou. Jihlavský klub se dohodl na ukončení smlouvy se slovenským defenzivním hráčem Peterem Čvirikem a dále nepočítá ani s některými hráči, kteří v něm hostovali – s útočníkem Davidem Vaněčkem (Plzeň) a dvojicí ze Sigmy Olomouc – záložníkem Václavem Tomečkem a útočníkem Václavem Vašíčkem. „Hostování skončilo i Tomáši Radovi a ten se vrací do Sivassporu. Očekáváme vyjádření tureckého klubu, zda by jeho působení v FC Vysočina nemohlo dále pokračovat,“ uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.

V kolonce příchody zatím figurují levonozí členové jarního kádru juniorky – obránce Jan Urbánek, který s FC Vysočina podepsal novou tříletou smlouvu, a křídelník Luboš Košulič, který se do přípravy zapojí formou čtrnáctidenní zkoušky, v níž dostane prostor k přesvědčení o svých schopnostech. Do prvoligové kabiny se po zranění vrátí i stoper Milan Kopic a po půlroční pauze i levý bek Jan Šilinger.

Pouze u těchto jmen však podle všeho nezůstane, což potvrzují slova Josefa Jinocha: „Do každé řady chceme přivést jednoho nového hráče, přičemž do útoku by mělo jít hned o dva fotbalisty. První jména bychom chtěli prezentovat na startu letní přípravy. Zároveň administrativně dolaďujeme přestup ofenzivního středopolaře Marka Jungra z Teplic.“

 
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu