19.06.2013, Miroslav Fuks

Fotbalisté mají za sebou první letní tréninkový den

Fotbalisté mají za sebou první letní tréninkový denFotbalistům FC Vysočina bylo dávno před startem letní přípravy jasné, že se hned při prvním tréninkovém dni pořádně zapotí. Velké vedro však jejich tréninkové galeje ještě více umocnilo. A jakou náplň měl první tréninkový den ve středu 19. června?

 

Do tréninku se celkem zapojilo 27 hráčů. Vedle nových tváří, kterými byli Jan Urbánek, Luboš Košulič, Jakub Přeučil, Jan Mikula, Valentin Kolevski a Jakub Teplý, nechyběli ani mladí gólmani Jan Kotnour a Jan Procházka, který se vrátil z hostování v Zábřehu. Dopolední fázi obstaral pestrý a hodně intenzivní kruhový trénink v posilovně. Odpoledne se svěřenci trenéra Komňackého dostali na vedlejší travnatou plochu v areálu v Jiráskově ulici, kde tvořila hlavní skladbu tréninku hra osmičlenných týmů na malém prostoru. Třiadvacet fotbalistů do pole doplnil asistent Marek Zúbek, což umožnili rozdělení hráčů do tří týmů. Dva týmy v ostrém tempu sehrály utkání a třetí odpočíval. Čtveřice gólmanů se střídala ve dvou brankách.

  • obsáhlou fotogalerii z prvního tréninkového dne FC Vysočina v rámci letní přípravy naleznete TADY

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu