19.06.2013, Miroslav Fuks

Fotbalisté mají za sebou první letní tréninkový den

Fotbalisté mají za sebou první letní tréninkový denFotbalistům FC Vysočina bylo dávno před startem letní přípravy jasné, že se hned při prvním tréninkovém dni pořádně zapotí. Velké vedro však jejich tréninkové galeje ještě více umocnilo. A jakou náplň měl první tréninkový den ve středu 19. června?

 

Do tréninku se celkem zapojilo 27 hráčů. Vedle nových tváří, kterými byli Jan Urbánek, Luboš Košulič, Jakub Přeučil, Jan Mikula, Valentin Kolevski a Jakub Teplý, nechyběli ani mladí gólmani Jan Kotnour a Jan Procházka, který se vrátil z hostování v Zábřehu. Dopolední fázi obstaral pestrý a hodně intenzivní kruhový trénink v posilovně. Odpoledne se svěřenci trenéra Komňackého dostali na vedlejší travnatou plochu v areálu v Jiráskově ulici, kde tvořila hlavní skladbu tréninku hra osmičlenných týmů na malém prostoru. Třiadvacet fotbalistů do pole doplnil asistent Marek Zúbek, což umožnili rozdělení hráčů do tří týmů. Dva týmy v ostrém tempu sehrály utkání a třetí odpočíval. Čtveřice gólmanů se střídala ve dvou brankách.

  • obsáhlou fotogalerii z prvního tréninkového dne FC Vysočina v rámci letní přípravy naleznete TADY

 
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu